התפללו: תינוק במצב אנוש לאחר שנחנק בבני ברק

כונני ארגון הצלה הוזעקו לבית בעיר בני ברק בעקבות דיווח על תינוק שאיבד את הכרתו לאחר שככל הנראה נחנק זמן אכילה. ניידת נט"ן פינתה אותו לבית החולים במצב אנוש תוך כדי המשך פעולות החייאה

התפללו: תינוק במצב אנוש לאחר שנחנק בבני ברק אילוסטרציה

כונני ארגון 'הצלה' הוזעקו לבני ברק בעקבות דיווח על תינוק שאיבד את הכרתו לאחר שככל הנראה נחנק. יחד עם פראמדיקים של מד"א, ביצעו הכוננים פעולות החייאה ממושכות בילד כבן 10 חודשים, והוא פונה תוך כדי פעולות החייאה בניידת טיפול נמרץ להמשך טיפול בבית החולים מעייני הישועה בעיר.


מוטי מליק חובש איחוד הצלה מסר: "תוך כדי שיעור דף היומי נשמעו זעקות לעזרה. יצאתי לסייע ונתקלתי בהורים שיצאו עם בנם כבן שנה וחצי ללא הכרה ולדבריהם הוא נחנק במהלך ארוחת הבוקר. ביצעתי בו פעולות החייאה ולאחר מכן הוא פונה לבית החולים במצב אנוש תוך כדי המשך פעולות החייאה".


צוות אמבולנס הצלה ליפא הירש וחיים ברגמן סיפרו: "כשהגענו למקום הוציאו אלינו פעוט כבן עשרה חודשים שאיבד את הכרתו, לאחר שנחנק במהלך האכילה. יחד עם חובשים נוספים התחלנו בפעולות החייאה, כאשר בהמשך פינינו אותו באמבולנס הצלה תוך כדי המשך פעולות החייאה לחבירה עם ניידת טיפול נמרץ של מד"א שהמשיכה את הפינוי לבית החולים מעייני הישועה בעיר."


בני המשפחה מבקשים מהציבור להתפלל ולקרוע שערי שמים לרפואת התינוק שמואל יהודה בן דבורה לרפואה שלמה "והן אל כביר לא ימאס תפילת רבים".


מבית החולים נמסר כי "בסייעתא דשמייא, לאחר מאמצי החייאה מתקדמים, חזר לפעוט הדופק, וכי מצבו יציב. מבקשים מהציבור להמשיך להתפלל ולקרוע שערי שמים לרפואת התינוק".


מודים לתפילות הציבור שלקחו חלק בהצלת התינוק.


האף המלאכותי המשוכלל: "יריח" חיידקים
הבשורה: אחוזי נכות לסובלים ממיגרנה
המדריך לטיפוח השפתיים בעונת הקיץ
איך לעזור לילדים שלנו לדבר טוב יותר? • 6 טיפים
וירוסים - קו הגנה מרכזי של הגוף נגד חיידקים!
גנץ פנה לבנט: "להסיר את החיסיון מדיוני קבינט הקורונה"
ח''כ אזולאי: "בתי החולים זועקים לעזרה"
סוף סוף: מורידים את המסכות
ניתוח בקע מיותר גרם למות אם לחמישה
קוטל העשבים ראונדאפ גורם מחלות מיטוכונדריאליות