סמוך לכותל: ועד הרבנים של זק"א ערכו כינוס חיזוק והערכה למתנדבים

בכינוס השתתפו רבני וראשי ארגון זק"א אשר הוקירו את אלפי המתנדבים • יו״ר ועד רבני זק״א: "בטוחים שהאמונה והנחישות זה מה שמוביל את המתנדבים"

סמוך לכותל: ועד הרבנים של זק"א ערכו כינוס חיזוק והערכה למתנדבים כינוס רבני זק''א

ועד רבני זק״א בראשותו של הגאון רבי אביגדור נבנצאל שליט״א התכנסו בישיבת נתיב אריה שברחבת הכותל המערבי, במטרה לחזק ולתמוך באלפי מתנדבי זק״א בארץ ובעולם העוסקים בפעילות חסד של אמת למען שמירת כבוד המת.

הכינוס נערך בהשתתפותם של נשיא ועד רבני זק"א הגאון רבי אביגדור נבנצאל, יו״ר ועד רבני זק״א הרב יעקב רוז'ה, הרב רמי ברכיהו רב משטרת ישראל, הרב משה שוקרון רב משטרת ירושלים. הרב חיים דביר, הרב יהושע הרשקוביץ, הרב ארי קאהן חברי וועד הרבנים, מנכ״ל זק״א דובי ויסנשטרן, ראש אג״מ זק״א חיים וינגרטן, מפקד זק״א מחוז דרום אשר לוי, מפקד היחידות המיוחדות של זק״א חיים אוטמזגין, מיכאל גוטווין רכז המחלקה המשפטית, בנצי אורינג מפקד זק״א מחוז ירושלים, מאיר אקער קמב״ץ זק״א ירושלים ומזכיר הועד.

הרב יעקב רוזה יו״ר ועד רבני זק״א אמר במהלך הכינוס: ״ועד רבני זק״א הארצי התכנס בירושלים כדי להביע הערכה עמוקה וחיזוק המתנדבים על פועלם בארץ ובעולם מסביב לשעון במסירות רבה למען כבוד המת, אנו בטוחים שהאמונה והנחישות זה מה שמוביל את המתנדבים בשטח ועוזר להם להתגבר על כל הקשיים בעשיית מלאכת הקודש הקשה מכל, מתנדבי זק״א ימשיכו לטפל בכבוד המת לפי ההלכה והמסורת".

גם דובי ויסנשטרן מנכ״ל זק״א נשא דברים ואמר: ״בשם הנהלת הארגון אנו מבקשים לחזק את המפקדים והמתנדבים היקרים, אנחנו ביחד בכל העוצמה ואנו גאים בכם, נמשיך בכל הכוח להילחם למען כבוד המת והצלת חיים. שאו ברכה ותמשיכו לקדש שם שמים".

מאיר אקער מזכיר ועד רבני זק״א אמר בדבריו: "הרב אביגדור נבנצאל נשיא ועד רבני זק״א ביקש למסור אישית לכלל מתנדבי זק״א בארץ ובעולם תודה מיוחדת, הרב מחזק את ידכם, על התקופה הקשה האחרונה שעברנו. הרב הוסיף וביקש למסור תודה מיוחדת למשפחות המתנדבים על התמיכה והחיזוק למתנדבים".

כינוס רבני זק''א
החל מכ''א תמוז: הקלות נרחבות בכניסת זרים
האדמו"ר מלעלוב ירושלים ערך "סעודת ראש חודש" בעיה"ק צפת‎‎ • גלריה
לצד השרים: בנט סיכם את פעולות הממשלה החדשה
שרת התחבורה מקדמת חוק לחילול שבת המוני
תיעוד: מעמד קבלת פנים בירושלים לאדמו"ר מבאבוב
סמוטריץ' על בנט: "אם היו מחברים לו פוליגרף החשמל בישראל היה נופל"
ירושלים: לקוי ראייה נפצע קשה מפגיעת רכבת קלה
מלכיאלי בירך את הח"כ מיש עתיד: "הצלחתך הצלחתנו"
בריקוד הדגלים: סמוטריץ' רקד עם קרעי בשער שכם • צפו
הסתיים ריקוד הדגלים: 2 שוטרים נפצעו,17 חשודים נעצרו