0 אנושיות: המשטרה הוציאה חרדי מבוגר מהמיטה ללא נעליים בגשם

מקרה נוסף הובא לידי בימה ושוב המשטרה מציקה לחרדים, שוטרים לוקחים אדם מהמיטה ללא נעליים וללא כיפה בשלוליות הגשם, זה עלול לקרות גם לכם;

0 אנושיות: המשטרה הוציאה חרדי מבוגר מהמיטה ללא נעליים בגשם

המשטרה המהוללה

המקרה הזה כמו אחרים רבים, הובא לידי בימה, ושוב המשטרה מציקה לחרדים - שוטרים לוקחים אדם מהמיטה-כרגיל, וכאן לוקחים אותו ללא נעליים וללא כיפה בשלוליות הגשם.


השוטרים פרצו לביתו באישון לייל והבנדם נלקח באמצע השינה נסחב ללא נעליים וללא כיפה בתוך שלוליות הגשם עם בגדי השינה אל המעצר.


לאחר שהבינו במשטרה שהוא נעצר בטעות שיחררוהו אל החורף הפתוח עם פיג'מה ללא נעליים וללא כיפה בבושת פנים, ללא הוה אמינא להחזירו לביתו. זוהי המדינה שבה אנו חיים, וזהו רק אחד מהאירגונים שאחראים על הסדר.


הבנדם הזה נעלם ללא יכולת למוצאו, ולאחר זמן רב אותר שרוע כולו בבוץ במצב בקושי מתפקד ותשוש מאוד. האזרח המבוגר שנטל תרופות שנשארו במשטרה ולא טרחו להחזירם לו.


המקרה הקשה הזה הוא עוד לאחר הרבה מקרים קשים ולאחר מכתבים והסברים "שהמשטרה הבינה" את הלך העניינים של עצמה וללא הועיל ובימים ההם איש הישר בעיניו יעשה ואת רעהו חיים בלעו.


מתוך מכתבים רבים ממקרים קשים שעברו, אם כי לא עזרו, הפעם במכתב ששלח ח"כ בוסו לשר לביטחון פנים כתוב כך:


"אמש בשעות הערב פורסם תיעוד קשה על מעצר ברוטאלי ואלים כנגד אדם קשיש שאינו בריא בגופו ובנפשו אשר נשלף ממיטתו בעודו ישן, ונגרר ע״י שוטרי משטרת ישראל כשהוא ללא כיפה וללא נעליים בקור הירושלמי העז תוך שהוא מתחנן על נפשו וזועק ״אני לא יכול ללכת״.. ובאטימות מוחלטת ואכזריות נפשעת אין איש שם על לב.


החמור מכל הוא שע״פ הפרסומים לאחר שמעצרו התגלה כ׳מעצר שווא׳ בשל טעות בזיהוי, הוא שוחרר ונעלם למשך שעות ארוכות בעוד שהתרופות שלו נותרו בתא המעצר ואיש לא טרח להשיבם או ׳חלילה׳ חשב לדאוג לבריאותו.


לאחר כמעט יממה של היעדרות הוא אותר בשעת לילה מאוחרת בבי״ח שערי צדק לאחר שפונה ע״י נט״ן מד״א מוקדם יותר.


אירוע כזה חייב להיחקר ולהיבדק ביסודיות למצות את הדין עם השוטרים נטולי הרגש והדעת, עימם ועם שולחיהם נותני ההוראה השגויה הזו, ודווקא בזמנים אלו אשר אמון הציבור במשטרה נמצאת בשפל חסר תקדים, מקרים מעין אלו רק מעצימים את התחושות הקשות ומעמיקים את הקרעים.


אני דורש ומבקש מכב׳ לחקור אירוע זה לעומק ולפרסם את מסקנותיו לציבור לאלתר וללא דיחוי ויפה שעה אחת קודם".

מחבל ניסה לבצע פיגוע בחברון ונהרג
110 חימושים מדויקים הוטלו הלילה על ה'מטרו' בעזה
מבצע "שומר החומות" עדכונים מכל הגזרות
נתניהו על עזה: "ממשיכים להכות בתווך התת קרקעי" • צפו
שישה שיגורים זוהו משטח לבנון לשטח ישראל
התקיפות ברצועה: מפקד חטיבה חוסל, בתי בכירים, מנהרות, משגרי רקטות
פיגוע דריסה בירושלים - 7 שוטרים נפצעו, המחבל נורה ונהרגו
עין רואה: כך נתפס מבעיר הפח ביפו • צפו
מפתיע: הרגע בו בנט שולף את הטיל באמצע הראיון • צפו
מדרום וצפון, עכשיו גם ממזרח: חמושים חצו את הגבול מירדן לישראל