זאבי ויינשטוק וארי קוקיר מרגשים בסינגל לזכר חברם: "אנעים זמירות"‎

זאבי ויינשטוק וארי קוקיר חוזרים בסינגל נפלא ומרגש שנקרא "אנעים זמירות". השיר הזה בשונה משיריו הקודמים של זאבי מוקדש לזכרו של אדם עדין נפש, בעל יכולת התמ...

זאבי ויינשטוק וארי קוקיר מרגשים בסינגל לזכר חברם: "אנעים זמירות"‎

זאבי ויינשטוק וארי קוקיר חוזרים בסינגל נפלא ומרגש שנקרא "אנעים זמירות". השיר הזה בשונה משיריו הקודמים של זאבי מוקדש לזכרו של אדם עדין נפש, בעל יכולת התמדה ואהבה אדירה למשפחתו וחבריו ולדרך התורה, ג'יי אגולר (יוסף אליהו בן יעקב לייב).

אהבתו להשם הייתה מובעת על ידיו בדרך החזנות של "אנעים זמירות" הוא תמיד חש שהתפילה הזו היא השבח הגדול ביותר לקדוש ברוך הוא והיה מבטא כל מילה מהפיוט בקולו הנפלא במיוחד בראש השנה ויום הכיפורים.

הוא הפנים את המילים של "אנעים זמירות" ודאג לעשות קידום השם בהתנהגותו העדינה עם כל מי שבא איתו במגע.

במשך שני הימים הנוראים האחרונים, בית הכנסת שלו, קהילת דרכי נועם באושנסייד, מתגעגעת לשמוע את קולו מוביל ומרגש את הציבור להתקרב להשם ובין אדם לחברו. יהי רצון שהשיר הזה יהיה לזכרו שהמורשת שלו לעולם לא תשכח.

"אנעים זמירות" עובד והופק על ידי חברו הוותיק של ארי, חבר הלהקה שלו (לב טהור), אלי שוובל המוכשר. אלי התברך בכישרון מיוחד לתת לשירים לדבר בעד עצמם מבלי להפיק אותם באופן מוגזם שיחפה על השיר עצמו ויפריע לו. השיר, המנגינה והעיבודים שנעשו בזהירות הם בדיוק מה שנזקק כדי לתת ללחן ולקולות לקבל את המקום הראוי להם.

"יש משהו טהור כל כך בקולות של זאבי", אומר קוקיר, "כך שאין לך ברירה אלא לחוש את הרגש העמוק העולה מהשיר". אנעים זמירות הוא שירו החמישי של זאבי עד עתה, ונראה שעם כל שיר נוסף הוא נהיה טוב יותר ומעורר את החשק להאזין לו כשהוא שר.

זאבי ויינשטוק וארי קוקיר מרגשים בסינגל לזכר חברם: "אנעים זמירות"‎‎

דואט מפתיע: משה קליין וגד אלבז "לנסות"
עקיבא גרומן - בלאז דעם שופר‎‎
קליפ חדש: איציק דדיה - לראות את הטוב, Live‎‎
פיוט נוסטלגי: 'אשיר לך' של יהודה בן עטר • האזינו
מאיר אליאס בסינגל חדש "שוב ושוב"
" קפיצת הדרך" לחודש אב: כי נחם 2022 - בקולם של ילדי "צליל וזמר"‎‎
דוד בן ארזה נוגע שוב: "נחמה כזו"
ערב החתונה: איצל'ה מילנר בסינגל בכורה - "בית נאמן"
מרכז הכוללים 'גבורת אהרון' בשיר אהבה לתורה: באהבתה תשגה תמיד
'ליבי הכוסף': איתן אביחי בשיר מרגש עם מילותיו של האדמור מפיאסצנה