זאבי ויינשטוק וארי קוקיר מרגשים בסינגל לזכר חברם: "אנעים זמירות"‎

זאבי ויינשטוק וארי קוקיר חוזרים בסינגל נפלא ומרגש שנקרא "אנעים זמירות". השיר הזה בשונה משיריו הקודמים של זאבי מוקדש לזכרו של אדם עדין נפש, בעל יכולת התמ...

זאבי ויינשטוק וארי קוקיר מרגשים בסינגל לזכר חברם: "אנעים זמירות"‎

זאבי ויינשטוק וארי קוקיר חוזרים בסינגל נפלא ומרגש שנקרא "אנעים זמירות". השיר הזה בשונה משיריו הקודמים של זאבי מוקדש לזכרו של אדם עדין נפש, בעל יכולת התמדה ואהבה אדירה למשפחתו וחבריו ולדרך התורה, ג'יי אגולר (יוסף אליהו בן יעקב לייב).

אהבתו להשם הייתה מובעת על ידיו בדרך החזנות של "אנעים זמירות" הוא תמיד חש שהתפילה הזו היא השבח הגדול ביותר לקדוש ברוך הוא והיה מבטא כל מילה מהפיוט בקולו הנפלא במיוחד בראש השנה ויום הכיפורים.

הוא הפנים את המילים של "אנעים זמירות" ודאג לעשות קידום השם בהתנהגותו העדינה עם כל מי שבא איתו במגע.

במשך שני הימים הנוראים האחרונים, בית הכנסת שלו, קהילת דרכי נועם באושנסייד, מתגעגעת לשמוע את קולו מוביל ומרגש את הציבור להתקרב להשם ובין אדם לחברו. יהי רצון שהשיר הזה יהיה לזכרו שהמורשת שלו לעולם לא תשכח.

"אנעים זמירות" עובד והופק על ידי חברו הוותיק של ארי, חבר הלהקה שלו (לב טהור), אלי שוובל המוכשר. אלי התברך בכישרון מיוחד לתת לשירים לדבר בעד עצמם מבלי להפיק אותם באופן מוגזם שיחפה על השיר עצמו ויפריע לו. השיר, המנגינה והעיבודים שנעשו בזהירות הם בדיוק מה שנזקק כדי לתת ללחן ולקולות לקבל את המקום הראוי להם.

"יש משהו טהור כל כך בקולות של זאבי", אומר קוקיר, "כך שאין לך ברירה אלא לחוש את הרגש העמוק העולה מהשיר". אנעים זמירות הוא שירו החמישי של זאבי עד עתה, ונראה שעם כל שיר נוסף הוא נהיה טוב יותר ומעורר את החשק להאזין לו כשהוא שר.

זאבי ויינשטוק וארי קוקיר מרגשים בסינגל לזכר חברם: "אנעים זמירות"‎‎

שרוליק מנדלסון "רגע של סאונד"
מרדכי בן ראובן מכניס לקצב בסינגל חדש: "עוצו עצה"
סינגל קליפ חדש לאסף שפר - "עין טובה"
אהרן בירק בסינגל חדש – "40 יום"
דוד כהן בסינגל-קליפ מרענן - "השיר שלי"
ישראל ג'רופי בשיר קצבי מלא אמונה - "תודה על החיים"
יוסי גרין ביצירה חדשה: "מעלת ריבוי הלימוד"‎‎
לרגל חתונת נכדו: האדמו"ר מבוסטון הלחין: "אשרינו"
מוטי רוזנפלד מגיש: 'גם ציפור' – הלהיט העונתי עם מוטי ויזל
אברימי רוט בסינגל חדש שיכניס אתכם לאווירת השבת: ''זהר השבת''