ארה"ב: נער בן 13 נהג בטנדר, התנגש בוואן – 9 נהרגו

לאחר ההתנגשות החזיתית בין שני כלי הרכב, שניהם עלו באש • הנער נהרג, וגם שישה סטודנטים שנסעו בוואן • החוק בטקסס, שבה התרחשה התאונה הקטלנית, מאפשר לקחת שיע...

ארה"ב: נער בן 13 נהג בטנדר, התנגש בוואן – 9 נהרגו אילוסטרציה

לאחר ההתנגשות החזיתית בין שני כלי הרכב, שניהם עלו באש • הנער נהרג, וגם שישה סטודנטים שנסעו בוואן • החוק בטקסס, שבה התרחשה התאונה הקטלנית, מאפשר לקחת שיעורי נהיגה רק מגיל 14.

תקרית חריגה בארצות הברית: על פי הפסרום ב'ישראל היום', נער בן 13 נהג בטנדר בניגוד לחוק, פגע ברכב ואן שהתהפך, וגרם למותם של תשעה בני אדם במערב טקסס, כך הודיעה הערב (חמישי) המועצה הלאומית לבטיחות בתעבורה.

על פי החוק בטקסס, מותר להתחיל לקחת שיעורי נהיגה החל מגיל 14 – ולקבל רישיון נהיגה מגיל 15, וגם אז יהיה ניתן לנסוע רק עם מבוגר.

התאונה הקטלנית התרחשה בכביש מהיר, כשהטנדר חצה מסיבה לא ידוע את הנתיב הנגדי – והתנגש חזיתית בוואן. שניהם עלו באש. הנער עצמו וגבר בן 38 שנסע איתו נהרגו, וגם נוסעי הוואן: שישה סטודנטים מאוניברסיטת סאות'ווסט שבניו מקסיקו ומאמן הגולף שלהם שנסע עימם. שני סטודנטים נוספים נפצעו בתאונה באורח אנוש.

נשיא המכללה שבה למדו הסטודנטים, קווינט ת'ורמן, מסר כי "אנו לומדים את פרטי התאונה. אנחנו הרוסים וחשים עצב עמוק על מותם של הסטודנטים שלנו ושל מאמנם".

רבה של מולדובה: "אנחנו לפני קריסה הומניטרית"
הנשיא הרצוג נחת בבחריין והתקבל בארמון יורש העצר
לראשונה: הרצוג המריא הבוקר לביקור בבחריין
אמבולנס ממוגן ירי יועבר לשימוש כוחות ההצלה האוקראינים
"מרכז רבני אירופה" בקול קורא על משמר הדת וחיזוק הקהילות היהודיות
מאסק ערך סקר: האם טראמפ יחזור בקרוב ל'טוויטר'?
בהזמנת המלך: הרצוג יצא לביקור ממלכתי בבחריין
קבר אחים ענק מתקופת השלטון הקומוניסטי נמצא בטרנסניסטריה
ביידן: "לא סביר שהטילים שפגעו בפולין שוגרו מרוסיה"
טראמפ הכריז על מועמדותו לנשיאות ארה"ב ב-2024: "הקאמבק מתחיל"