הנפטר הצעיר ביותר: אושרי אסולין ז"ל נפטר מהקורונה

אושרי אסולין בן ה 26 מכפר סבא הוא הנפטר הצעיר ביותר ממגיפת הקורונה. אושרי אושפז בבית החולים לפני למעלה מחודש במצב קשה עקב סיבוך נדיר בשריר הלב. הוא הורדם והונשם ואף חובר למכשיר אקמו במהלך אשפוזו עבר מספר החייאות. היום נפטר בבית החולים

הנפטר הצעיר ביותר: אושרי אסולין ז"ל נפטר מהקורונה

אושרי אסולין אושפז לפני כחודש בבית החולים 'תל השומר' כאשר סבל עם כאבי בטן חזקים וחום. ונעשתה לו בדיקת קורונה והוא נמצא חיובי. מצבו הבריאותי התדרדר במהרה והוא פיתח תסמינים בריאות ובכליות ופגיעה קשה בלב.


על פי הדיווח ב'ישראל היום' מלבד הקורונה, אסולין סבל, ממחלה רב מערכתית דלקתית, שמלווה בפגיעה בשריר הלב וככל הנראה היה המקרה הראשון שדווח עליו בעולם באדם מבוגר. הוא אושפז בבית החולים שיבא בחודש שעבר והיום, כאמור, הוא מת מסיבוכי המחלה.


מדובר בסיבוך נדיר שתועד בילדים בארה"ב, וגם בישראל דווח על מספר מקרים של ילדים שחלו בקורונה וסבלו מהדלקת הנדירה, בהם בת 11 ובן 16 שאושפזו ברמב"ם. הצעיר בן ה-26 שנפטר היום, היה במצב קשה וטופל בין היתר במכשיר ECMO המחליף את פעולת הלב והריאות.


ראש העיר כפר סבא רפי סער ספד לו: "התבשרנו בצער רב וביגון קודר על פטירתו של אושרי אסולין בן עירנו, שחייו נגדעו והוא רק בן 26 במותו. אושרי היקר, צעיר חייכן ומלא חיים ושמחכה, נפטר לאחר שנדבק בנגיף הקורונה לפני מספר שבועות ובתום מאבק קשה במחלה. אני שולח מכאן בשמי ובשם כל תושבות ותושבי העיר חיבוק חם ואת תנחומי הכנים לכל בני המשפחה היקרה. נחמה משמיים. יהי זכרו ברוך".


בשנים האחרונות חזר אושרי בתשובה והתקרב לחסידות ברסלב כאשר נסע לציונו של רבי נחמן מברסלב זיע"א


יהיה זכרו ברוך

אושרי אסולין זאושרי בקבר רחל
שלוש שכונות בירושלים יכנסו לסגר מלא לעומתם בני ברק ומודיעין עילית לא יוגבלו
איש עסקים ישראלי חשוד בהעלמת מיליונים מהרשויות
חיות הבר בסכנה עקב ''צייד ספורטיבי''
אדלשטיין לתושבים: המגבלות אינן עונש
לאחר הסערה: סוכם על הקמת מלון לתושבי ביתר
פינת החי: צפע ארצי-ישראלי
בקשתם של ישראלים רבים לשוב לארץ עקב הקורונה, מביא לפתרון בעיית "בריחת המוחות"
פועל נפגע ממשאית בביתר עילית
אל-על מתייעלת בהיקף של 86 מיליון דולר
סגר לשבוע על העיר ביתר עילית