קורונה? אלפים מפגינים בצפיפות בבלפור • צפו

תיעוד: למרות שהממשלה הציונית הטילה סגר הדוק על 'חגי היהודים' - הפגנות השמאל האנרכיסטיות ממשיכות היום לשגע את המדינה ואלפים מפגינים בצפיפות • צפו

קורונה? אלפים מפגינים בצפיפות בבלפור • צפו

תיעוד חם מהצפיפות בהפגנות השמאל

צילום: קריים מיניסטר

למרות שהממשלה הציונית הטילה סגר הדוק על 'חגי היהודים' וסגרה לנו את הבתי כנסיות, הישיבות, ותלמודי התורה הקדושים.


הפגנות ההמוניות של השמאל ממשיכות היום לשגע את המדינה כשאלפים הפגינו בצפיפות בבלפור


תהלוכה של מאות מפגיני השמאל יצאו בצפיפות מכיוון כיכר פריז, תוך שמהווים חסימה והפרעה לתנועה, ומעצבנים את האזרחים ואת המשטרה שהכריזה כי מדובר בתהלוכה לא חוקית.


בוצעו מספר ניסיונות ע"י כוחות המשטרה לבלום את המפגינים ללא שימוש באמצעים.


במהלך התהלוכה החצופה שהתקיימה בניגוד לחוק - 3 מפגינים שהפרו את הסדר הציבורי, ותקפו באכזריות שוטרים, נעצרו ע"י המשטרה.


מספר אזרחים שכאבם על ההפגנות המעצבנות עלו על גדותיהם - ריססו גז מדמיע לכיוון המפגינים


לפני זמן קצר , ברחוב נורדאו בת״א, עצרה המשטרה אזרח שאולי ריסס דבר מה לעבר מפגינים וכתוצאה אחת המשתתפות נזקקה לטיפול רפואי .


מוקדם יותר הערב , במהלך הפגנה שהתקיימה ברחוב קויפמן בת״א , עצרה המשטרה אזרח בן 54, שקילל מפגינים מעצבנים, וזעמו על חוצפתם עלה על גדותיו -כשלטענת המשטרה הוא חשוד שאף תקף מפגין, אך המפגין לא נזקק לטיפול רפואי.


בנוסף, בשעת ערב מוקדמת , בעקבות דיווח שהתקבל במוקד 100 של המשטרה, אודות חשד לריסוס גז מדמיע מתוך רכב חולף לעבר קבוצת מפגינים שעמדה ברחוב יפת ביפו ( ללא נפגעים) , ביצעה המשטרה סריקות ותוך זמן קצר איתרה את הרכב ועיכבה את שני אזרחים (20, 17, בת ים) כשהיא לוקחת אותם לתחנת משטרת יפו.


לא אחר לבוא תגובתם של ארגון השמאל הקיצוני 'הדגלים השחורים' תוך שהם מתגאים בהפגנות ההמוניות והצפופות כשהם מדגישים שיעשו הכל הכל - העיקר לפרק את הנהגתו של ראש הממשלה.


הדגלים השחורים מסרו תגובה מלאת הסתה הרס והשתלחות פרועה בראש הממשלה - תוך שהם מתעלמים לגמרי מהסכנה שמרחפת על האזרחים בעיקבות ההפגנות ההמוניות והצפופות:


״מפיץ מחלת השנאה ונגיף ההסתה ממשיך לזרוע שנאה בעם ישראל. בנימין נתניהו, שהיה ראש ממשלה מוצלח בעברו, הפך לכישלון מוחלט בכלכלה, בבריאות ובאחדות. מאות האלפים ימשיכו למחות נגד הנאשם ובעד ממשלה טובה לעם ישראל, ממשלה שתדאג לאזרחים, לכלכלה ולבריאות. עם ישראל, מאוחד מדן ועד אילת, יגבר על נתניהו."


גם גברת תמר זנדברג יו״ר סיעת מפלגת השמאל 'מרצ' , בחרה להתעלם מהצפיפות והסכנה בהפגנות והחליטה להסית את הנושא דווקא על הכמה מקרים בהם אזרחים שכעסו על ההפגנות המעצבנות התנהגו באלימות מיותרת.


זנדברג תגיש בקשה לדיון 'דחוף' בכנסת על אלימות כנגד המפגינים כשלטענתה המופרכת - הממשלה מגבה את האלימות והשלב הבא יגמר ברצח: "ההסתה של הימין היא שמובילה למעשי התקיפה, השתיקה של הממשלה היא הגיבוי לאלימות והשלב הבא יגמר ברצח. על מנת לעצור את הטירוף הזה יש לכנס מיד דיון דחוף בכנסת על מנת למגר את התופעה״.

בעקבות מזג האוויר: אסור להדליק אש
התחזית ליממה הנוכחית:
5 העקרונות בשביל יציאה מהסגר
הלילה בחצות: שכונת רמת שלמה בירושלים תצא מהסגר
דרעי באזכרת מרן: "צריכים לעשות מאמץ גדול להוריד את השיח המפלג"
התנגשות בעמוד: נער חרדי נפצע קשה
נציגי איחוד האמירויות גורשו מאל אקצא: "הפלסטינים נושכים את היד שמאכילה אותם"
בכיר הרשות סאיב עריקאת חובר היום למכונת אקמו
הסגר על החרדים בוטל - ליברמן מסית: "טירוף הדעת"
שריפת דירה וחילוץ לכוד אשדוד