ראשוני: בן גביר 'מסולק' מעוצמה יהודית

ראשוני ב'בימה': בעקבות חילוקי דעות ומחלוקות בלתי פוסקות לטענת אחד הצדדים, מפרישים שניים מחברי עוצמה יהודית מהמפלגה ומשאירים את בן גביר לרוץ לבד לבחירות....

ראשוני: בן גביר 'מסולק' מעוצמה יהודית בן גביר במפקד לעוצמה יהודיתחכ''ל מיכאל בן ארי

ראשוני ב'בימה': בעקבות חילוקי דעות ומחלוקות בלתי פוסקות לטענת אחד הצדדים, מפרישים שניים מחברי עוצמה יהודית מהמפלגה ומשאירים את בן גביר לרוץ לבד לבחירות. חברי מפלגת עוצמה יהודית ברוך מרזל ומיכאל בן ארי במכתב שמנחית מכה קשה לבן גביר.

באגרת שהוצאה כעת לפעילי עוצמה יהודית נכתב: "לאחר שבוע של הודעות שקריות אנחנו רוצים לעשות קצת סדר בעובדות. 1. לא התנגדנו בשום שלב להסכם בין מפלגתו של ח''כ בן גביר עם הציונות הדתית של ח''כ סמוטריץ - אנו בעד כל חיבור שהוא למען ארץ ישראל. 2. לא הסרנו את תמיכתנו ממפלגתו של ח''כ איתמר בן גביר משום שרצינו למנות לרשימה אדם מסויים. ולצערנו הרב ממשיכים לעשות ספינים ופוגעים באדם שמסר את נפשו לתנועה ובפרט לאיתמר - רק ילד יאמין שזו הסיבה לצעד הזה".

עוד טענו כי הוצגו כ'מזיקים': "הסרנו את תמיכתנו משום שלא יכולנו להתנגד או לתמוך במשהו גם אם רצינו. הגופים המוסמכים של עוצמה יהודית בהחלטות מן הסוג הזה, כגון הנהלת עוצמה יהודית ומזכירות עוצמה יהודית, לא כונסו מאז הבחירות האחרונות לכנסת, ובפועל פוזרו ע״י ח"כ בן גביר. בקיצור, איש לא שאל אותנו אם אנו מעוניינים כלל במועמד מסויים! מדובר בשקרים, ובניסיון נואל להפוך אותנו למזיקים לימין וכו' (כפי שאיתמר בן גביר עצמו היה עד היום) מול כביכול 'האנשים האחראים".

עוד מסרו: "זאת כדי לתת הצדקה למהלכים לא כשרים, להכרזות על שינוי בדרכה של 'עוצמה יהודית', מבלי שנערך בנושא כל דיון. נוצרה מציאות שעוצמה יהודית המיוצגת ע״י ח''כ בן גביר, הפכה לתנועה ללא מוסדות וללא מצפן אידיאולגי. מפלגה של איש אחד מאוד מוכשר ומוצלח. אבל מכיוון שמאז ומעולם אמונתנו הייתה בדרך ולא באנשים, איננו יכולים לתמוך במפלגה של איש ולא במפלגה המייצגת דרך. אכן איתמר אומר שהוא השתנה, אנחנו לא עברנו כל שינוי".

לסיום מנחיתים השניים את המכה הקשה לבן גביר: "אנחנו ממשיכים להוביל את עוצמה יהודית, בדרכה ובדרכו של מו״ר הרב מאיר כהנא הי״ד. ומאחלים הצלחה למפלגת בן גביר החדשה. באהבת ישראל ובאמירת הרב כהנא צדק ברוך מרזל, מיכאל בן ארי".

לאחר שהתפטר מההמשלה ומהכנסת: בנט יוצא למסע הרצאות בעולם
דרעי יקבל את הפנים והבריאות, בסביבתו דוחים את הביקורת
גנץ: נתניהו יוצר לבן גביר צבא פרטי ביו"ש ומסכן את הפעלת הכוח
נחתם נספח תפקידים להסכם קואליציוני בין הליכוד לעוצמה יהודית
'אור לאחים' קורא להביא לחקיקת חוק נגד המיסיון
דוד ביטן נגד נתניהו: "חושב שהוא עבר את הגבול"
בן גביר דורש: השב"כ יסייע למשטרה להיאבק בפשיעה במגזר הערבי
גולדקנופף: "באתי לייצג את ציבור שולחיי ולעמוד על זכויותיהם"
נתניהו על גולדקנופף: "מה שאמרת כאן לא יישאר כמילים ריקות"
אולמרט יפצה את משפחת נתניהו ב-62 אלף שקלים