התינוקת אלטע פיקסלר נותקה והומתה באכזריות

כפי שדיווחנו מעל 'בימה' זו, אחרי 8 שנות ציפיה היא נולדה להוריה הישראלים אברהם וחיה פיקסלר, חרדים המתגוררים בלונדון, אך למרבה הצער, במהלך הלידה כתוצאה ממ...

התינוקת אלטע פיקסלר נותקה והומתה באכזריות אילוסטרציה

כפי שדיווחנו מעל 'בימה' זו, אחרי 8 שנות ציפיה היא נולדה להוריה הישראלים אברהם וחיה פיקסלר, חרדים המתגוררים בלונדון, אך למרבה הצער, במהלך הלידה כתוצאה ממחסור בחמצן נגרם לה נזק מוחי בלתי הפיך. מאז, במשך שנה וחצי היא מאושפזת בבית החולים ומונשמת. לטענת המשפחה, המלצתם של רופאים מומחים רבים היא לשחררה לביתה עם עזרה סיעודית אבל בית החולים מסרב ודחה את הבקשה.

החלטת בית המשפט

במשך שלושה ימים שמע השופט את טענות בית חולים וטענות המשפחה ולבסוף השבוע נתן השופט פסק דין בו ציין שלכאורה אלטע סובלת כפי שסבורים הרופאים המטפלים וכי יש לנתק את מכשיר ההנשמה – על אף שהרופאים הודו בדיון שהפעוטה יכולה לחיות עוד מספר שנים בסיוע המכשור.

טענות ההורים שהם ואלטע אזרחים ישראלים ועל כן מבקשים להעבירה לישראל נדחתה. כמו כן, ההסבר כי הם משתייכים לדת היהודית האוסרת המתת חסד נפל על אזניים אטומות.

ההורים אף ציינו שהם רוצים לשוב להתגורר בארץ עם אלטע וכשיגיע זמנה להחזיר נשמתה, הם רוצים שתטמן בארץ ללא שום עיכובים. השופט דחה את כל בקשותיהם ונימק שהיא ילדה קטנה שאינה יודעת ומבינה מהי דת ויהדות – ולפיכך אין להתחשב בטיעון זה כלל. השופט אף הוסיף וקבע כי לא קיימת הוכחה שאלטע היתה מתנהגת בחיים שלה כיהודיה, ומכיון שנולדה באנגליה עצם היותה אזרחית ישראלית לא מהווה הגנה מפני החוק הבריטי.

כעת הוחלט על המתת התינוקת בעקבות פסיקות בתי המשפט באנגליה. ח"כ ישראל אייכלר זעם על המתת התינוקת אלטע פיקסלר באנגליה: "העולם המודרני חוזר לתרבות סדום ועמורה. במשך חדשים זעקה המשפחה לעזרה אל מול המשפט הבריטי שהפך לסדום ועמורה. וכן מוח מדינת ישראל שהתנכרה לאזרחיה. ניסינו לפנות לנשיאים, שרים, משפטנים וכל אשר לב אנושי בקרבו. אך איש לא הצליח לעמוד מול הכוח המשפטי של "דת החמלה".

עוד גער: "ביצוע הריגה בכפיה של תינוקת יהודיה חולה בבריטניה, הופך את עולם הרפואה והבריאות לרצחני ומסוכן לחולים, לזקנים ולחלשים. העולם הופך ליער חיות אכזרי, בו החזקים הורגים את החלשים. הכל בשם "הברירה הטבעית" ההופכת אנשים לחיות.

"פסק הדין של בית המשפט הבריטי להוציא להורג ילדה מיוסרת, מתוך "רחמים", פותח פתח גיהנום לכל החולים הסופניים, העניים המרודים, וכל מי שאין לו כסף וכוח להתגונן מפני הורגיו ה"רחמניים", זעם.

לסיום אמר: "כל מי שלב רחום בקרבו בוכה הלילה יחד עם המשפחה השכולה ואכזבתם של כל האנשים הטובים שניסו לעזור, לפעול ולהפעיל אחרים מקצה העולם ועד קצהו. שנשמע ונתבשר בשורות טובות.

ח״כ משה אבוטבול (ש״ס) על פטירת של הילדה אלטע פיקסלר ע״ה בבריטניה: ״ברוך דיין האמת! כואב הלב על אבדן של ילדה יהודית טהורה שעלתה לגנזי מרומים. צר לי שלמרות מאמצי ופניותי למימשל הבריטי בתחינה שיגלו חמלה והבנה להלכה היהודית ולא לגדוע את פתיל חייה לא נענו. אני שולח את תנחומי למשפחה הכבודה שעברו תקופה לא קלה, מן השמיים תנוחמו אמן. ת.נ.צ.ב.ה״.

החידושים, הטרנדים וכל מה שצריך לדעת לקראת 'עונת השיפוצים' ‎‎
מחסור חמור בעובדים זרים בישראל: "הבעיה רחוקה מלהיפתר"
טרגדיה בבני ברק: נפטרה הפעוטה בת 4 חודשים שאיבדה את ההכרה
"מאד חוששים שמדובר בחטיפה": אביו של משה קלינרמן בכנסת
טיפים ועצות לריענון הבית
גם מחר: שביתת עובדי הוראה בבוקר
"לייצר להם תחושה שאנחנו באמת איתם": המשטרה על משפחת הנעדר החרדי
אושר לקריאה ראשונה: חוק אסונות פיצוי לנפגעי אסונות אזרחיים
תחת אש תופת: יתומות מאב ואם חולצו מלב חרסון הכבושה
ראיתם אותו? נעדר חרדי מאשדוד