אבוטבול: "הם אכן חוגגים את ניצחון הנוכלות מול ההוגנות!" • צפו

אבוטבול זעם: "בדיוק כמו שאם יגיע משהו חרדי לשכנע להצביע לתנועה חרדית ויום אחרי הבחירות יגלח את זקנו ופאותיו ויסיר את הכיפה ויאמר לבוחריו תתרגלו ללוק החדש"

אבוטבול: "הם אכן חוגגים את ניצחון הנוכלות מול ההוגנות!" • צפו

ח״כ משה אבוטבול על כנס "הניצחון" הנלעג של בנט ושקד: ״אני רוצה לחלוק איתכם במסגרת ״בשם אומרם״ את מאמרו המיוחד של השדרן הכלכלן ארז צדוק בערוץ 20 על כנס הנצחון הנלעג של תנועת ימינה בת ששת מנדטים של הדל גאה.

"וכה דבריו: ״כנס הנצחון של ימינה שהיו בו בין 50 ל-100 איש בלבד שאגב התקשורת דאגה להראות רק את הבמה ללא המשתתפים חלק משיתוף הפעולה הפורה בין התקשורת לממסד החדש לגונן ולאתרג את ראש הממשלה בעל סיעת המיעוט", הוסיף ח''כ אבוטבול.

ח''כ אבוטבול עשה את החישוב הפשוט: "תורידו מהקהל את הצלמים, העוזרים, עיתונאים, כמה נשארו ? 0 תומכים כי אין לגיטימציה ציבורית לא לממשלה ההזויה הזו ולא לעומד בראשה!".

"אבל השאלה הנשאלת ניצחון? הניצחון על מה? מה זה מסיבת ניצחון מי ניצח? איזה ניצחון הם חוגגים? ממה שניתן להבין מה הם חוגגים, אז הם אכן חוגגים את ניצחון הנוכלות מול ההוגנות! את נצחון הנבזות על היושרה! את ניצחון המגולומניה על האידאולוגיה!", זעם ח''כ אבוטבול.

"הם חגגו את נצחון השקר על האמת! את נצחון הבגידה על הנאמנות! את נצחון הרמאות על הבוחרים שלהם! את נצחון הפוליטיקה המלוכלכת על פתקים הטמונים בקלפי! את נצחון שונאי הדת על התורה ועל היהדות!", זעק ח''כ אבוטבול.

עוד הוסיף ואמר כי הניצחון היה של: "שונאי ארץ ישראל על אוהביה! את נצחון ישראל הראשונה על ישראל השניה! את נצחון הפורעים הערבים בערים המעורבות על הגרעינים התורניים השייכים לציבור הדתי לאומי! את נצחון תומכי הטרור בקואליציה ובממשלה על משפחות השכול!".

"כן אלו אותם משפחות השכול שהנוכל הידוע ביקש מהם לפני הבחירות לעבוד בשבילו ולשכנע אנשים להצביע עבורו, ובמסיבת הנצחון משפחות השכול הושארו בחוץ.. היות שהם מחו על כי תומכי הטרור מחבקי ומעודדי רוצחי יהודים הם הם שהוכנסו פנימה לקואליציה ולממשלה", זעם ח''כ אבוטבול.

"חתיכת ניצחון… כך נראה ניצחון של נוכלים.. כך ניראה ניצחון על מדינת ישראל - על מדינת היהודים.. איזה בושה איזה חרפה! ויורשה לי להוסיף דברים על המאמר הנכון והמושלם שכאשר הכתירו השמאל את הנוכל הידוע לראש הממשלה אמרתי בתמצית את הסלוגן שבחרתי למצב העגום 'מדבר בנט תרחק' על משקל הפסוק "מדבר שקר תרחק", ועל כך הורחקתי מהמליאה. אבל מציע אם כבר אז להרחיק את בנט מהמליאה על משקל הרוצה לשקר ירחיק עדותו", הוסיף ח''כ אבוטבול.

"הפצע של הנוכלות והרמאות לא יגליד מהר, הציבור לא ישכח את זה! בכל מקום שאנו מגיעים בציבורים שונים דתיים חילוניים מסורתיים חרדים ודתים לאומיים - כולם המומים ומזועזעים מהשקר והתרמית שעשה בנט לבוחריו, ולמדינה, ורצח הדמוקרטיה שהפך לשיחת היום יום שלא יסולח, כי השם הרע שהוא הוציא על הפוליטיקה עבר כל גבול שלא הכרנו מעולם".

"פשוט להתהפך לגמרי.. זה בדיוק כמו שאם יגיע משהו חרדי לשכנע להצביע לתנועה חרדית ויום אחרי הבחירות יגלח את זקנו ופאותיו ויסיר את הכיפה ויאמר לבוחריו תתרגלו ללוק החדש שלי, וישתמש במנדט ויצביע בכנסת נגד כל דעותיהם והשקפתם".

לסיום אמר ח''כ משה אבוטבול: "רק מי שבעל נפש מוסרית מבין את הכאב העצום בתרמית הפוליטית הגדולה ביותר במדינת ישראל מאז קיומה״.

ח״כ משה אבוטבול על כנס "הניצחון" הנלעג של בנט ושקד

ערוץ הכנסת

ח''כ כהנא על בנט: "מעוניין להפסיק את תפיסת העולם החרדית"
הליכוד על בנט: "משסה הורים אלו באלו"
בנט: "אני רוצה שההורים יריבו אחד עם השני"
לקראת חקירת פרשת הצוללות? בנט נפגש עם יו״ר התנועה לאיכות השלטון
בן גביר: "ההר הוליד עכבר, בנט צריך להתנצל"
חה"כ אבי מעוז הגיש בג"צ נגד ניר אורבך ומיקי לוי
בנט: "למדנו שהטלת הספק היא תנאי הכרחי לניהול חיינו"
סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו
כאסח בין ימינה ולציונות הדתית
גרמניה תעביר 100 מיליון יורו לרשות הפלסטינית