גפני לראש הממשלה: לפטר את גמזו לאלתר!

ח"כ משה גפני יוצא במתקפה חריפה כנגד פרויקטור הקורונה רוני גמזו "אצל רוני גמזו לא קובע מספר החולים, קובע רק אם מדובר בחרדי"

גפני לראש הממשלה: לפטר את גמזו לאלתר! רוני גמזו. משה גפני

בעקבות השינוי בהגדרות, שהוביל גמזו מה שצובע את רוב שכונות החרדיות בירושלים באדום , קורא ח"כ משה גפני לרה"מ לפטר לאלתר את הפרויקטור רוני גמזו.


לדברי גפני: "אצל רוני גמזו לא קובע מספר החולים, קובע רק אם מדובר בחרדים. כל המאמצים שנעשו והורידו את מספר החולים בערים החרדיות ובשכונות החרדיות בירושלים הביאו אותו לעשות תרגילים מספריים באישון ליל כדי להכניס את החרדים לסגר".


"אני קורא לרה"מ להפסיק את הפעילות של האיש הזה לאלתר! כולנו שמחים על הירידה בתחלואה, וקוראים לכולם לשמור על ההנחיות בהקפדה. אבל אסור לנצל את זה כדי לפגוע בציבורים גדולים שנאבקים זמן רב כדי להוריד את מספר הנדבקים וברוך השם מצליחים בכך".


בשעות האחרונות מתנהל שימוע של העיר ירושלים מול משרד הבריאות על הסגר המסתמן בשבוע הבא. ליאון הציג עמדה נחרצת נגד הסגר והביא נתונים ומומחים שתומכים בעמדתו. בעקבות עמדת ראש העיר והנתונים שמציג על ההצלחה במלחמה בבלימת התחלואה, מסתמן שמשרד הבריאות יקל בצורה דרמטית את הסגר המסתמן ונשקלת אופציה לבטל אותו ברוב רחבי העיר.


ל'בימה' נודע שלאור מגמת הירידה בנתוני התחלואה בערים האדומות בוהקות המליץ פרופ׳ גמזו, לאחר התייעצות עם גורמי המקצוע, להוריד את הערים בית-שמש וקרית-מלאכי וכן מספר שכונות בירושלים מהרשימה של הערים עם תחלואה גבוהה בהן ימשך הסגר (ככה"נ ישארו בסגר רק שכונות רמת שלמה ורמת אשכול) כמו כן ימליץ פרופ׳ גמזו להגביל את משך הסגר עד יום ד׳ בחצות מתוך הערכה שאם המגמה תימשך לא יהיו כנראה ערים אדומות בישראל.

הח"כ מש"ס: קורא לטיפול רפואי הוגן בצפון • צפו בדברים
ויטמין D3: לחזק את המערכת החיסונית / חלק ב'
עדכון קורנה: 1,089 מאומתים חדשים מתוך 42,909 תוצאות
ח"כ טסלר: "האשפוז במחלקות הקורונה לפעמים מזיק" • צפו בדברים
ויטמין סי: לחזק את המערכת החיסונית / חלק א'
עדכון קורונה: התייצבות בירידה
שירות חדש – תכנית שיקומית אישית, רב מקצועית, למחלימים מקורונה
התרופה החדשה תציל אותנו ממחלת הלב הקטלנית ומהקורונה
בעיה חמורה עקב הקורונה: מחסור בכוח אדם להתמודדות עם השפעת
החיסונים לקורונה: איך יבדילו בין קורונה לשפעת?