נתניהו פונה לבנט וסער בקריאה לאחדות להקמת ממשלה

נתניהו: "אני פונה אליכם נפתלי בנט וגדעון סער, זה לא סוד שהיו בינינו מחלוקות לאורך השנים, בואו נשים את המשקעים מאחורינו"

נתניהו פונה לבנט וסער בקריאה לאחדות להקמת ממשלה בנט ונתניהו

ראש הממשלה, בנימין נתניהו פנה לגדעון סער ונפתלי בנט בבקשה לשיתוף פעולה להקמת ממשלה: "‏אני פונה לנפתלי בנט וגדעון סער – זה לא סוד שהיו בינינו מחלוקות לאורך השנים, אבל ידענו להתגבר עליהם ולעבוד יחד לטובת ישראל. אני אומר, בואו נשים את המשקעים מאחורינו. בואו נקים ממשלת ימין יציבה שתחזיק מעמד לשנים. ישראל ועתידה הם הדבר החשוב באמת".


עוד הוסיף: "כל ממשלה שאינה ימנית שתוקם תהיה ממשלת שמאל בלתי יציבה, שתוקם בניגוד ברור לרוב המצביעים. ממשלה כזו עשויה להרוס את כל ההישגים שהשגנו, והיא תיפול מהר"


נתניהו סיים בהפצרה תקשורתית לבנט וסער: "חזרו הביתה למקום הטבעי שלכם – לימין".


גדעון סער, יו"ר תקווה חדשה אמר בתגובה לנתניהו: "באותו יום ממש שבו הוא ואנשיו שוב מפיצים נגדי ונגד נשיא המדינה תיאוריות קונספירציה הזויות וכוזבות – נתניהו פונה אלי כדי שאצטרף אליו".


עוד הוסיף: "תשובתי: אקיים את התחייבותי לבוחר. לא אצטרף ולא אתמוך בממשלה בראשות נתניהו. המשך כהונת נתניהו המעדיף את טובתו האישית על טובת המדינה – פוגעת בישראל".


לסיום טען: "ממשלה בראשות אדלשטיין, כ״ץ או ברקת – ניתן להקים בקלות ובמהירות אם נתניהו יעדיף לשם שינוי את טובת המדינה על טובתו האישית, יפנה את הדרך ויאפשר למדינה להתקדם".


בנט סירב להקמת ממשלה וממפלגת ימינה נמסר: "נפתלי בנט דואג לאזרחים, לא לשיריונים. בנט ימשיך לעשות כל מאמץ כדי להקים ממשלה טובה ויציבה שתחלץ את ישראל מהכאוס".


ח''כ יפעת שאשא ביטוןשערקה מהליכוד לתקווה חדשה אמרה: "נתניהו, יש רק דרך אחת להזניק את ישראל קדימה- זוז הצידה! ותן להנהיג את ישראל לחוף מבטחים".


חכ''ל בוגי יעלון יש עתיד - תל"ם הגיב: "נתניהו: ״העם אמר את דברו״. נכון! 52 מנדטים של הליכוד, החרדיות, סמוטריץ׳ ובן גביר - רוצים בהמשך שלטון הנאשם. 4 של רע״מ יתמכו בכל שלטון. 64 מנדטים התחייבו לשינוי. די! שחרר!".


ח"כ יאיר גולן ממרצ הגיב: "‏נאום נתניהו – אסופת שקרים וצביעות טהורה למען ״כל אזרחי ישראל״. המענה לקשקשת הוא אחד: קואליציית מתנגדי נתניהו כולל סער, כולל עבאס ובראשות לפיד. כל ניסיון אחר להקים קואליציה נדון מראש לכישלון. הציבור הישראלי יפרע מכל מי שיפר את רצונו הברור: כיוון חדש לישראל".


עוד נמסר מהדגלים השחורים: "ראש הממשלה היוצא ממשיך בניסיונותיו לפרק את מדינת ישראל כדרך מילוט ממשפטו. הגיע הזמן לבצע הסרה מהירה של נתניהו מבלפור במהלך בזק ואז לקיים את המשאים ומתנים לממשלת קבע".

יוצרים מגעים? גפני ולפיד יפגשו
מליאת הכנסת: הסצנות הקדושות של ינון אזולאי
שר החוץ גבי אשכנזי נפגש עם שר הקבינט הבריטי מייקל גוב
"בנט ישמור לו את כל הישיבות של הציונות הדתית, החרדים ידפקו"
"אם לא תקום ממשלה כזו, אנו הולכים לבחירות חמישיות"
ח''כ מרגי מתלהב: "הבנים שלי לוחמים בצה"ל"
הוועדה המסדרת ננעלה ללא הסכמות
דרעי מנסה לשכנע: "זה הפתרון הכי דמוקרטי שיכול להיות" • צפו
סמוטריץ' לבנט: המשחק שלך משמר את הכאוס הפוליטי
לפיד: "אנחנו חייבים להחזיר את האמון בין האזרחים להנהגה"