האדמו"ר מויז'ניץ בקריאה לח"כים תדרשו הפסקת חילולי שבת ושיהיה אחדות בינינו

בשיחה שארכה כמעט כשעה - ביקש האדמו"ר להתאחד ולהשים בימים אלה את המחלוקות בצד. וכן לפעול מול נתניהו להפסיק את חילולי השבת

האדמו"ר מויז'ניץ בקריאה לח"כים תדרשו הפסקת חילולי שבת ושיהיה אחדות בינינו בימה - המעודכנים מעדכנים

החכי"ם של אגודת ישראל נקראו הערב (יום ראשון), בדחיפות למעונו של האדמו"ר מויז'ניץ בקריית ויז'ניץ בעיר התורה בני ברק. כאשר במרכז הפגישה: חילולי השבת ההולכים ומתרבים ברחבי הארץ וברשויות המקומיות.


האדמו"ר אמר לחברי הכנסת מאגודת ישראל: "מותר שיהיו עמדות ודעות שונות, אבל בסוף חייבים לזכור את הייעוד המשתף והמחייב של 'אגודה אחת לעשות רצון אבינו שבשמים", כשהוא מוסיף ואומר כי "לזה יהיה ניתן להגיע רק באחדות שורות מלאה".


האדמו"ר ביקש בשם חצר גור ובשמו שחברי הכנסת יפנו לרה"מ נתניהו ולשרת התחבורה מירי רגב וידרשו שחילולי השבת ייפסקו. "מרישא עד גמירא - בלי שום תירוצים", התבטא האדמו"ר.


עוד הוסיף וקרא האדמו"ר, לפעול למען קדושת השבת, שסוכם כי חברי אגודת ישראל יעלו את נושא שמירת השבת בפני ראש הממשלה כבר בימים הקרובים, כשהאדמו"ר אמר בדבריו כי שמירת השבת תגן ותציל את עם ישראל מנגיף הקורונה.


לסיכום אמר האדמו"ר לחברי סיעת 'אגודת ישראל' את המילים האלה: "שבת ושלום, שניהם שמותיו של הקב"ה. שני נושאים אלו עליכם לחזק בימי בין המצרים".

הילולה קדישא: הרבי האחרון מרדומסק הי''ד
זמני שבת קודש פרשת עקב
האם הרבה ילדים זו ברכה או קללה? תלוי! פרשת עקב
בעל הביאורים: הרב עדין שטיינזלץ נפטר
ממתק לשבת פרשת עקב תש"פ עם הרב נחמיה וילהלם
הילולת צדיקים: רבי רפאל יהושע עזריאל זצ''ל
חינוך לזהירות בבין הזמנים | מאת מרן הרב אשר וייס שליט"א
מכתב חריף: רבני בני ברק בהנחיות מחמירות לקיום חתונות ושמחות
חרדי טבע למוות בחוף הנפרד בטבריה
מלונית קורונה: האבא התמגן ושימש סנדק בברית לבנו