נתניהו: "יש בקשה אחת מלפיד וגנץ- תפסיקו את הקשקשת"

ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו במתקפה נגד לפיד וגנץ בעקבות המשבר עם רוסיה: "אנחנו נמצאים בעיצומו של משבר מסוכן ביחסים בין רוסיה וישראל. אפשר וצריך לצאת ...

נתניהו: "יש בקשה אחת מלפיד וגנץ- תפסיקו את הקשקשת" נתניהו ולפיד

ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו במתקפה נגד לפיד וגנץ בעקבות המשבר עם רוסיה: "אנחנו נמצאים בעיצומו של משבר מסוכן ביחסים בין רוסיה וישראל. אפשר וצריך לצאת מהמשבר הזה. במשך שנים הובלנו מול רוסיה מערכת יחסים שקולה, מאוזנת ואחראית. בימים האחרונים אני מודאג מזה שמה שבנינו במשך שנים, מתערער ממש לנגד עינינו בשבועות האחרונים. זה קורה בגלל שילוב של חובבנות, חוסר אחריות, ויהירות. יש בקשה אחת מלפיד וגנץ- תפסיקו את הקשקשת. ההתנהלות שלכם מסכנת את הביטחון הלאומי שלנו. אם המשבר לא ייעצר מייד הוא עלול להביא לפגיעה חמורה בביטחוננו".

דובר ראש הממשלה, מסר בתגובה לדברי יו״ר האופוזיציה נתניהו: "הנושא מטופל בידי ממשלת ישראל, כפי שאמר היום דוברו האישי של פוטין, אין שום משבר בין המדינות. אילו נתניהו היה טורח לבוא לעדכון מדיני בטחוני אצל ראש הממשלה לפיד, נתניהו היה לומד את העובדות לאשורן. היות והוא לא הגיע לעדכון, אנחנו מוסרים לו מכאן שלטובת בטחונה של מדינת ישראל ויהדות רוסיה, זהו נושא שבו יש לטפל בדיסקרטיות ובצינורות ממשלתיים ולא במסיבות עיתונאים והצהרות נטולות בסיס לתקשורת".

יו"ר ועדת החוקה, חוק ומשפט, ח"כ גלעד קריב (העבודה), התייחס ללדברי ראש האופוזיציה נתניהו על מדיניות החוץ של הממשלה: "בשביל נתניהו, גם ביטחונם ועתידם של יהודי רוסיה הם בסך הכל חומרים לתעמולת בחירות. מסיבת העיתונאים המבישה שלו והמתקפה חסרת האחריות על ממשלת ישראל בעיצומה של התנהלות דיפלומטית בין המדינות היא הוכחה נוספת לכך שלאיש הזה אין שום גבולות ומעצורים. נתניהו, ששנים השתמש בבטחון ישראל ככלי לקידומו הפוליטי, הוא האחרון שיכול להטיף מוסר לממשלה הנוכחית בנושא".

"הזוי": יעקב אשר על "התכנית למאבק בהדרת נשים בתח"צ"
"בבחירות נדיר אותה ממשרד התחבורה": אבוטבול על מירב מיכאלי
"נתונים מטורפים, הון שלטון": קרעי על יוקר המחיה • צפו
ביבי על המחירים ששוברים שיאים: "הכל עולה" • צפו
פרשת גלעד קריב: נאום האזהרה מהשחיתות של הרפורמים • צפו
יעקב אשר עקץ את גדעון סער: "המחנה הממלכתי הפך למחנה פליטים" • צפו
בן גביר פותח מפלגה - סמוטריץ׳ נלחץ
סופית: בנט התפלג מימינה
"גזענות ואפליה": בן גביר מסר בתגובה להרס הבתים ברמת מגרון
חברי הכנסת על מינוי מני מזוז ליו"ר הועדה למינוי בכירים