גנץ: "נטפל ונסכל כל ניסיון להפר את ריבונותנו ונגבה על כך מחיר"

שר הביטחון בני גנץ ביקר היום (ג') במטה שירות הביטחון הכללי, יחד עם ראש השב"כ רונן בר. שר הביטחון וראש השב"כ קיימו הערכת מצב וכן הוצגה לשר הביטחון פעילות...

גנץ: "נטפל ונסכל כל ניסיון להפר את ריבונותנו ונגבה על כך מחיר"

שר הביטחון בני גנץ ביקר היום (ג') במטה שירות הביטחון הכללי, יחד עם ראש השב"כ רונן בר. שר הביטחון וראש השב"כ קיימו הערכת מצב וכן הוצגה לשר הביטחון פעילות היחידות והאגפים השונים בארגון בהיבטים המבצעיים, במודיעין, בסייבר ובהיבטים הטכנולוגים. עוד דנו בתובנות בעקבות מבצע "עלות השחר".

דברי שר הביטחון בני גנץ בסיום הביקור: "ראשית *אני מבקש להביע צער עמוק על מותו של סמ"ר נתן פיטוסי הלילה.* ליבנו עם משפחתו וחבריו. צה"ל יתחקר את האירוע לעומק והלקחים יופקו ויוטמעו. קיימתי הערכת מצב בשירות הביטחון הכללי ביחד עם ראש השב"כ רונן בר. פגשתי מנהלים ומנהלות שלקחו חלק במבצע, שהציגו לי יכולות יוצאות דופן במודיעין, סייבר וטכנולוגיה. את העליונות הזו של מדינת ישראל מול ארגוני הטרור נמשיך להעצים ביחד – כל גופי הביטחון".

עוד אמר: "סיכמנו את הפעילות המשולבת במבצע "עלות השחר" שבו הוכיחו היכולות המודיעיניות של שב"כ ואמ"ן - שהן מפתח להצלחה המבצעית הממוקדת תוך הקטנת הפגיעה בבלתי מעורבים. גם כעת, פועלים כוחות צה"ל ביחד עם שב"כ, בין היתר מול חמאס בעזה, במקביל לפעילות לחיזוק הכוחות המתונים שנובעת מתוך הבנה עמוקה של המציאות בשטח".

לסיום אמר: "הרקטות שחמאס בונים, והמנהרות שהם חופרים - פוגעות בתושבי עזה ומעכבות את הפיתוח הכלכלי. ניסיונות ההתעצמות של חמאס מסוכלים ומטופלים כל העת כפי שראינו בחשיפת המנהרה אתמול. מדינת ישראל תמשיך לפעול לשמירה על היציבות - ותמשיך לדרוש מחמאס אחריות על השטח. כל הפרה – תביא לגביית מחיר״.

שר הביטחון גנץ עם ראש השב''כ
גנץ: מי שמבקש לבצע פיגוע ירי ולהרוג אזרחים ישראלים על הכוונת שלנו
אמש: מחבל ניסה לדרוס חיילים
ראשוני: חשש לפיגוע ירי בשומרון
גנץ על נתניהו: "נותן דלק לתעמולה של נסראללה"
6 עצורים בהתארגנות טרור של דאע"ש בצפון
סמוך למודיעין עילית: פלסטיני גנב רכב וניסה לסחוט את בעליו
מי לחיים ומי למוות: פיגוע ירי לעבר רכז השטח של תנועת רגבים
ברשות הפלשתינית מזהירים: "אנחנו לא עובדים אצל ישראל"
מועצת בנימין לבג"ץ: "כשלי משרד הבטחון גורמים לסבל לתושבים"
הבוקר: נהרגו שני המחבלים מבצעי הפיגוע בתל אביב