יוצא לדרך: טלפונים כשרים לתלמידי החינוך החרדי

שלב ב' של הקצאת טלפונים סלולריים לתלמידי המוסדות החרדים יוצא לדרך • ומה קרה עם בעיית הטלפונים הפרוצים?

יוצא לדרך: טלפונים כשרים לתלמידי החינוך החרדי תלמוד תורה- אילוסטרציה

כזכור, בשלב א' ניגשו מאות מוסדות הן לתכנית התקשוב להקמת חדרי ועידות בבתי ספר והן לתכנית הקצאת הטלפונים הכשרים עבור התלמידים הלומדים מהבית בימים אלו בשל משבר הקורונה והסגר המתמשך, כמו גם עבור ילדים הנמצאים בבידוד בימי השגרה.

בשבוע שעבר נמסר כי לאחר מאמצים מרובים נפתרה בעיית הטלפונים הפרוצים - לפי בקשות של וועדת הרבנים לענייני תקשורת וראשי המוסדות, ניתן יהיה לרכוש טלפונים גם מדור 2 ודור 3.

הערב, הגיעו לפתרון סופי גם בנוגע לחסמים שהיו מנת חוקם של מוסדות הפטור והחינוך העצמאי שלא יכלו להגיש בקשות בצורה פרטנית עקב שיטת תקצוב שונה משאר המוסדות בארץ.

במאמצים מרובים של מנכ"ל משרד החינוך יחד עם צוות לשכת סגן השר ומנהל התקשוב הוסרו חסמים אלו, ומעתה כל מוסד יוכל לקבל הקצאה של מכשירים עבור התלמידים לפי מתווה מסודר.

בסיכום עם הנהלת איגוד מנהלי התתי"ם והנהלת החינוך העצמאי, מפקחי משרד החינוך ייצרו קשר החל ממחר (יום ג') עם כלל מנהלי המוסדות על מנת שיוכלו להגיש ידנית את הבקשה לתלמידי המוסד.

סגן השר הרב מאיר פרוש מסר: "אני מבקש להודות לשר החינוך מר יואב גלנט, למנכ"ל המשרד מר עמית אדרי ולכל הפועלים בנידון שעומדים על המשמר שכל ילדי ישראל ובתוכם כלל ילדי החינוך החרדי יהיו ראויים לקבלת תיקצוב שווה".

רמב''ם: שני אברכים חיזקו את רוחם של חולי הקורונה
אימו של יו''ר זק''א: נפטרה שלושה שבועות בלבד לאחר בנה
שמחת הפארשפיל בשילוב בר-מצווה בטעמשוואר
כיצד בנגיעות קטנות מעצבים את הבית כשינויים גדולים
תיעוד: שמחת החאלקה אצל ר' בערל
'צורבא מרבנן': רבני ארגון צורבא מרבנן עלו למעונו של הגר''ש בעדני
ח''כ אזולאי: מנכ"לית המשרד לשיוון חברתי מצפצפת על ועדת הכספים
טיפים להתמודות עם הסגר השלישי!
כל מה שצריך לדעת לפני שקונים איפור
לאחר שנשרפה הגופה המשפחה ביקשה לקבור; המשטרה-לנתח