אמסלם זועק: "אני לא מתכוון להיות שותף לתאטרון האבסורד הזה!"

כפי שדיווחנו מעל 'בימה' זו, שר הדיגיטל הלאומי, דודי אמסלם יצא במכתב זועם נגד היועץ המשפטי לממשלה בו זעם על ה"מקלות" שתוקעים לו בגלגלים. היום, השר אמסלם ...

אמסלם זועק: "אני לא מתכוון להיות שותף לתאטרון האבסורד הזה!" דודי אמסלם

כפי שדיווחנו מעל 'בימה' זו, שר הדיגיטל הלאומי, דודי אמסלם יצא במכתב זועם נגד היועץ המשפטי לממשלה בו זעם על ה"מקלות" שתוקעים לו בגלגלים. היום, השר אמסלם יוצא בפוסט חדש נגד היועץ המשפטי.

אמסלם כותב: עם הזמן הבנתי לצערי, שלכל אדם במדינה שהוגש נגדו בג"ץ יש את הזכות להיות מיוצג ולהשיב את תשובתו, להוציא שר ספציפי במדינת ישראל שנתון לחסדיו ולרצונו הטוב של היועמ"ש... אני לא מתכוון להיות שותף לתאטרון האבסורד הזה!

מאלצים אותי לחתום על מינויי דירקטורים מתוך נבחרת פריבילגית ואליטיסטית, שנבחרה לא במקרה, על ידי יאיר לפיד ואורי יוגב, ועוד מאשימים אותי שאני מנסה לבצע מינויים פוליטיים. פשוט בדיחה! הנבחרת הזו פשוט מתעלמת באופן מפגיע ובוטה מהמרקם החברתי והאנושי שמשקף את החברה שלנו.

אנשים מוכשרים שגדלו והתחנכו בשכונות ובפריפריה, פשוט אין להם כרטיס כניסה למועדון הסגור והצפונבוני הזה של לפיד ויוגב.

למחדל הזה לעולם לא אהיה שותף, בשום פנים ואופן, ושום כותרת או השתלחות שלהם לא תרתיע אותי ותמנע ממני את עשיית הצדק למען אוכלוסיות רבות בחברה שלנו, שלצערי הפכו לשקופים בעבור אותם פוליטיקאים ציניים ופקידי הציבור שמשרתים אותם.

לא אתן לאף אחד לנסות להפוך את היוצרות ולהדביק לנו תוויות, רק כדי לנסות להרחיק אותי מעשיית הצדק! לצערי הרב אנחנו חיים בעולם ערכים הפוך- הטוב הופך לרע והרע הופך לטוב.

אפילו ההתגייסות של התקשורת ושכירי החרב שמגישים בשמם בג"צים, לא יטשטשו את המחדל העצום והמקומם של המשך קיומה של נבחרת הדירקטורים המעוותת של יש עתיד.

המאבק החשוב הזה הוא הזדמנות של כל אזרח במדינה הזאת לשיוויון מוחלט וצודק, מאבק שנועד להסיר את כל התוויות והסטיגמות שהודבקו על חלקים רבים בחברה שלנו על לא עוול בכפם, ורק בשל כך נמנע מאזרחים רבים וטובים להיות חלק מהעשייה הציבורית".

הדבר עומד בניגוד לאותם "אנשים שנבחרו בקלילות למועדון החברים האקסקלוסיבי והשמור של לפיד ויוגב". החונטה הזו יכולה מצידי להמשיך להכפיש אותי ולנסות להפוך אותי לאויב הציבור והדמוקרטיה.

ובהקשר לבג"ץ שהגשתי ולסירוב היועמ"ש לייצג את עמדתי- אותם "חברים מכובדים" מוזמנים להתכנס אחד עם השני, לקבל החלטה ולשלוח לי אותה כהרגלם דרך התקשורת"...

הרב מזוז: "הוא לא רואה את העתיד למרות שקורא לעצמו יש עתיד"
סמוטריץ' תוקף את בנט: "ממשלת שמאל היא פרויקט אישי שלו"
סמוטריץ' תוקף את בנט ושקד: "קומץ אופורטוניסטים תאבי שלטון שבגדו"
"משפחה מופרעת": אהוד אולמרט מגיב לתביעת נתניהו
לפיד: "ממשלת אחדות ישראלית היא לא פשרה – היא מטרה"
ח"כ טייב הגיע לבית מדרשו של הרב מרדכי אליהו והשתתף בהלוויית הנרצח
נתניהו בתקיפה חזיתית: "בנט ושקד אחראים להונאה הגדולה מקום המדינה"
למרות ההתבטאות: הפרקליטות לא תחקור את יו''ר מרצ
פנייה לוועדה המסדרת: "הממשלה מסרבת לקחת אחריות על אסון מירון"
גפני על בנט: "מהרגע הראשון העדיף ממשלה עם לפיד ולא עם נתניהו"