ח''כ גפני: "בנט הוא הרוצח"

ח''כ גפני חזר מדבריו אולם זעם שוב על בנט: "אני חוזר ואומר, בנט אשם! לא להאמין במה הממשלה הזו עוסקת"

ח''כ גפני: "בנט הוא הרוצח" גפני ובנט

ח"כ משה גפני בנאום תקיף במליאת הכנסת, אמר בדיון על הצעת חוק הדינים במליאה: ח"כ עידית סילמן הקליטה אותנו. אני ממליץ לך (יו"ר הכנסת ח"כ אחמד טיבי) כשאתה מגיע להסכמים עם ימינה, תיזהר שלא יקליטו אותך. זה המלצה שלי אליך, מניסיון. זה מעשה חמור ביותר ואסור לעבור עליו לסדר היום".

עוד תקף את ח''כ הרפורמי: "יו"ר ועדת חוקה שדיבר פה, לא היה לו מה לדבר, הוא הביא חוק של גן ילדים. הוא דיבר נגדי ונגד כמה ח"כים. רציתי לבקש להגיב, אבל הוא לא ראוי שאני אמסור הודעה אישית כנגדו. לא נעלבתי. הוא כמו אוויר בשבילי".

ח''כ גפני תקף את בנט על מהלכיו המובילים לתמותה : "בעניין תחלואת הקורונה אמר גפני, נפתלי בנט הוא הרוצח שלהם, הוא גורם להם למות". בהמשך אמר גפני "אני חוזר בי אבל הוא אשם בזה שאנשים מתים כעת מהקורונה".

ח''כ גפני שיבח את ראש הממשלה לשעבר במניעת תחלואה: "דיברו נגד ח"כ נתניהו, הוא הביא חיסונים, הגענו לתחלואה אפסית. עד שהגיעה הממשלה הנוכחית והגענו כמעט ל-2,000 נדבקים ביום. אין לו סיעתא דישמיא. איפה כל אלו שטענו שביבי אשם באנשים שמתו?"

גפני המשיך לתקוף את בנט וכהנא: "אני חוזר ואומר, בנט אשם! לא להאמין במה הממשלה הזו עוסקת, במה היא מטרידה את האזרחים. מעניין אותם למנות את אנטיוכוס לחבר בוועדה למינוי דיינים. אה, כן, את מתן כהנא".

לסיום, תקף את ח''כ עידית סילמן אשר הקליטה בסתר את חברי האופוזיציה: "סילמן שמקליטה אותנו, עוד רוצה שניכנס לקואליציה. ננהל מלחמה כנגד ההתנהגות של שר האוצר".

ח''כ גפני תקף את ליברמן ומפלגתו על כך שחלק מחברי הכנסת יושבים בכלא כאשר בין היתא כיוון על יו''ר סיעת ישראל ביתנו בדימוס, אשר קיבלה גזר דין של מאסר בפועל על שחיתות: "האם אתה מכיר את כל חברי מפלגת השר ליברמן? אתה לא מכיר, כי חלקם בבית סוהר. מה היו עושים לנו אם הינו מגיעים לסיכום של 53 מיליארד ₪. בעצם, לא, הם לא יקבלו את הכסף. נשרת את האזרחים מהאופוזיציה. את הנכים והקשישים והחקלאים. במקום חוק נורבגי רחב, שיתנו את הכסף לנזקקים".

ח''כ כהנא על בנט: "מעוניין להפסיק את תפיסת העולם החרדית"
הליכוד על בנט: "משסה הורים אלו באלו"
בנט: "אני רוצה שההורים יריבו אחד עם השני"
לקראת חקירת פרשת הצוללות? בנט נפגש עם יו״ר התנועה לאיכות השלטון
בן גביר: "ההר הוליד עכבר, בנט צריך להתנצל"
חה"כ אבי מעוז הגיש בג"צ נגד ניר אורבך ומיקי לוי
בנט: "למדנו שהטלת הספק היא תנאי הכרחי לניהול חיינו"
סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו
כאסח בין ימינה ולציונות הדתית
גרמניה תעביר 100 מיליון יורו לרשות הפלסטינית