נקברו נרצחי הפיגוע באלעד

כפי שדיווחנו אמש מעל 'בימה' זו, הובאו למנוחות גופות הנפטרים בפיגוע האכזרי באלעד. אחד מהנרצחים בפיגוע באלעד, יונתן חבקוק הי"ד אב לעשרה ילדים, בועז גול הי...

נקברו נרצחי הפיגוע באלעד הלווית הנרצח מלודקבורת הנרצחים בפיגוע

כפי שדיווחנו אמש מעל 'בימה' זו, הובאו למנוחות גופות הנפטרים בפיגוע האכזרי באלעד. אחד מהנרצחים בפיגוע באלעד, יונתן חבקוק הי"ד אב לעשרה ילדים, בועז גול הי"ד והנרצח השלישי אורן בן יפתח הי''ד.

בתו של יונתן חבקוק הי"ד ספדה בהלוויה: "אני מרגישה בחלום רע. יש לך את הלב הכי גדול בעולם. תודה רבה על השנים הכי טובות בחיים שלי. היית האור של הבית".

הרב נחשוני, רב הקהילה הדתית-לאומית באלעד ספד: "בועז, יונתן ואורן לא נרצחו בגלל שהם חרדים, הם נרצחו בגלל שהם יהודים בארץ ישראל. המחבלים רצו לפגוע ביהודים, הם מחפשים את כולנו, במלחמה הזאת אנחנו צריכים לנצח, ואנחנו ננצח. ברגע שנפגין נגדם כוח הם ייחלשו, היום אנחנו מפגינים חולשה - חולשה של הממשלה, חולשה של הפרקליטות. בועז, יונתן ואורן, עזרו לעם ישראל, שהקבוצה המבולבלת הזאת לא תוביל יותר את עם ישראל".

איתמר בן גביר ספד גם הוא: "משתתף בהלווית הקדושים שנרצחו בפיגוע באלעד. רואה את הילדים הקטנים והמשפחות של הנרצחים, שנכנסו למעגל השכול והכאב והלב לא יכול לעמוד בזה. ברגעים קשים אלו נתאחד כולנו כעם אחד, ונאחל שאלו יהיו הקורבנות האחרונים. יהי זכרם ברוך!

עוד אמר: "אנחנו צריכים לדעת כמו בפרשת עגלה ערופה ששואלים ואומרים שזקני העיר צריכים לצאת ולומר ידינו לא שפכו את הדם הזה, צריך לשאול את ממשלת ישראל, איפה אתם? יחיא סינוואר קורא לרצוח יהודים בגרזנים, למה לא מחסלים אותו? ראאד סאלח מסתובב ומסית נגד יהודים, תושבי לוד מפחדים לצאת מהבית.

עוד אמר: "זה לא יכול להיות שדם יהודי יהיה הפקר, ולכן משפחה יקרה אני אומר, אורן מאיר הי״ד, אורן קדוש ובזכות אנשים כמוהו אנחנו נמצאים כאן, בזכותכם שיהיה לכם כח בעז״ה. אנחנו נמצאים כאן, אנחנו לא שוכחים את זה, הוא נמצא עכשיו במקום שאין בריאה יכולה לעמוד במחיצתה ומצטרף לשרשרת דורות של רבי עקיבא שמסר נפש על קידוש השם, שסרקו את שיערו במסרקות ברזל".

הנה באה השמש: טיפים ורעיונות לריענון הבית לקראת הקיץ
שנה לאסון מירון: אושר חוק לפיצוי נפגעי אסון
בית הדין לעבודה קבע: מחלת הפרקינסון תוכר כתאונת עבודה
בית שמש: ילד נפגע מרכב
יצא לטבול בערב שבת - ונכלא לשבת
להשקות צמאי חסדך: בל"ג בעומר יחולקו רבבות בקבוקי מים לעולי מירון
אושרה העברת 22.5 מיליון ₪ עבור משפחות נספי אסון מירון
ונשמרתם: מהפכה למניעת שכחת ילדים ברכב
הותר לפרסום: שמות הנרצחים בפיגוע באלעד
מפחדים מטיסות? זה הטריק של חברות התעופה להרגעת הנוסעים