התזמורת המשטרתית ניגנה עם מקהלת 'עלי שיח'

יו"ר 'עלי שיח' הרב חיים פרקל: השמחה המיוחדת של חברי מקהלת 'עלי שיח', משתלבת עם רוח ההתנדבות של התזמורת המשטרתית

התזמורת המשטרתית ניגנה עם מקהלת 'עלי שיח'

הופעה מרגשת ויוצאת דופן, התקיימה במרכז 'עלי שיח' לטיפול ודיור למתבגרים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים. מקהלת המתבגרים של 'עלי שיח', קיימה הופעה משותפת יחד עם לא אחרת מתזמורת המשטרה. השוטרים הופקדו על הצלילים, והמתגברים המיוחדים הנעימו את קולם בשיר. את היזומה לשיתוף הפעולה יזמה הגב' ריקי מרגלית מנהלת אזור אשדוד ב'עלי שיח'.

ההופעה הינה סנונית ראשונה, אחרי שנה שלמה שבה נמנע ממקהלת 'עלי שיח' להופיע בפני קהל, בשל מגבלות הקורונה. ההופעה המרגשת נמשכה שעה ארוכה, כאשר השוטרים שעל התזמורת לא מסתירים את ההתרגשות הגדולה שלהם, מהזכות להיות חלק מהחיבור לעשייה למען המתבגרים המיוחדים, שהשכילו לבנות מקהלה בעלת קול ייחודי. רפרטואר השירים שהושמעו בהופעה היה עשיר והמשתתפים מרביתם דיירי 'עלי שיח' ומשפחות הדיירים, התחברו לשירים ולמוזיקה המרהיבה שהשמיעה תזמורת המשטרה, שליוותה את שירת המקהלה.

ב'עלי שיח' מקווים, כי שיתוף הפעולה עם התזמורת המשטרתית, מסמלת את התקופה החדשה, שבה תוכל מקהלת 'עלי שיח' לשוב ולהופיע בשיתוף עם תזמורת ומקהלות מובילות. חברי המקהלה הופיעו בעבר במסגרות שונות, אולם עם תחילת תקופת הקורונה, נפסקו ההופעות והאימונים של חברי המקהלה מחשש להדבקה. עכשיו לאחר שחלק ממגבלות ההתקהלות הוסרו, חברי המקהלה חזרו להתאמן בתקווה כי בקרוב יתאפשר להם לשוב ולהופיע בפני קהלים רחבים.

יו"ר 'עלי שיח' הרב חיים פרקל: 'השמחה המיוחדת של חברי מקהלת 'עלי שיח', השתלבה עם רוח ההתנדבות של התזמורת המשטרתית. אני מודה למשטרת ישראל על החיבור למקהלה של 'עלי שיח' ושמח לראות את האור והשמחה של חברי המקהלה, ששבים אל הבמה ומצליחים להשמיע שוב את קולה של השירה'.

התזמורת המשטרתית עם מקהלת 'עלי שיח'התזמורת המשטרתית עם מקהלת 'עלי שיח'
בית שמש חוזרת לשגרה וללימודים כסדרן
בעקבות האירועים הביטחוניים: כיצד להתמודד עם חרדה אצל ילדים?
"ההתבוללות יכולה לדלל את העם שלנו ב70%"
במזל טוב: לאדמו"ר מקאליב נולדה בת
מבנימין באהבה: אתרי התיירות פתוחים לתושבי הדרום, רמלה ולוד
יהודי רוסיה למען המשפחות מאסון מירון
בעקבות ההסלמה: הלימודים בדרום יבוטלו
בעקבות ההסלמה: הלימודים בדרום יבוטלו
תיעוד ממירון: כינוס חיזוק בהשתתפות הורי הנספים באסון‎
מודיעין עילית: פתיחת דירה ראשונה לבעלי מוגבלויות