ח''כ אזולאי: "יתחילו להכניס רבנים רפורמים שיתנו לנו כשרות"

ח''כ אזולאי בראיון לקול ברמה: "מתן כהנא נמצא במפלגה שהבטיחה לשמור על היהדות ולדאוג לחרדים, הפך להיות חלק מהמשחק שמשתמשים בו על מנת להכות"

ח''כ אזולאי: "יתחילו להכניס רבנים רפורמים שיתנו לנו כשרות" ינון אזולאי

כפי שדיווחנו אתמול מעל 'בימה' זו, שר הדתות החליט לבצע רפורמה בכשרות במדינת ישראל במסגרתה כל שלושה רבני עיר יוכלו לתת הכשר משלהם לעסקים. מהלך של שר ח''כ כהנא אשר בוצע בד בבד עם שר האוצר ליברמן גרר אחריו ביקורת קשה מצד חברי הכנסת.

ח"כ ינון אזולאי התייחס שוב לרפורמה ב'קול ברמה'. ח''כ אזולאי אמר: "רפורמת הכשרות של מתן כהנא תהווה פגיעה קשה בחוק הונאת הכשרות משנת 80 שבא למנוע הונאות ובעיות בנושא הכשרות".

עוד אמר כי: "הרפורמה שלו תביא לפריצה חמורה בכל נושא הכשרות, יתחילו להכניס רבנים רפורמים שיתנו לנו כשרות. זה רציני? הם יכולים לתת לנו כשרות? מתן כהנא כנראה שכח איפה הוא נמצא. תתעורר אנחנו במדינה יהודית. צריך לעשות הכל אבל הכל על מנת למנוע את הרפורמה הזאת".

ח"כ ינון אזולאי ציין כיצד ידע על הכוונות הרעות בתוכנית זו: "ברגע שליברמן צייץ ושיבח את התוכנית זה אומר הכל. מתן כהנא נמצא במפלגה שהבטיחה לשמור על היהדות ולדאוג לחרדים, הפך להיות חלק מהמשחק שמשתמשים בו על מנת להכות. במקום לטפל בקרונה הדבר הראשון שהם עושים זה להכות ביהדות ובדת".

ח"כ ינון אזולאי הוסיף ואמר הבוקר בועדת כספים ביחס לתוכנית: "אתמול פורסמה תוכנית הונאת הכשרות של השר מתן כהנא ביחד עם שר האוצר ליברמן. התוכנית הזו היא בעצם עוד פגיעה חמורה ביהדות, יש קורונה, יש עסקים שקורסים, ענף תיירות שזקוק לסיוע, יש הרבה דברים מה לטפל. תפסיקו להתעסק רק בנושא הדת. תשאירו לנו את המדינה היהודית שלנו בלי כל מיני רפורמות למיניהם".

ח''כ אייכלר: "לעשות שיימינג לראשי הערים שלא רוצים חרדים"
"מתחנן בפני נפתלי בנט - תתיר לי את הנדר ותפתח מה היה בפגישה"
צפו: ח''כ ארבל בפיוט על הממשלה
ח''כ מקלב דורש: דיון עם בנט על תקציב המדינה
ממשלה מיותרת: הקואליציה הקימה 5 וועדות נוספות
דרעי: "הממשלה הזאת מחריבה את ההישגים הגדולים שהבאנו לפריפריה"
נתניהו: "הממשלה מעלה מיסים כדי לתת 50 מיליארד ש״ח למנסור עבאס"
"שם על הכוונת את משפחות ברוכות הילדים, הציבור החרדי ועולם התורה"
אייכלר על ימינה: התרחקו מהרבנים שלהם ונלחמים נגד אותה יהדות נאמנה
בנט לליברמן: מוביל בבטחה את התקציב