לראשונה: תושבי ב''ב יקבעו אלו כשלים עירוניים מבקרת העירייה תבדוק

ביוזמת יעקב וידר, חבר מועצת העיר בני ברק ויו"ר ועדת הביקורת העירונית, תושבי בני ברק התבקשו לבחור אלו נושאים מבקרת העירייה תהיה מחוייבת לבדוק ולחקור באופ...

לראשונה: תושבי ב''ב יקבעו אלו כשלים עירוניים מבקרת העירייה תבדוק בני ברק, אילוסטרציה

ביוזמת יעקב וידר, חבר מועצת העיר בני ברק ויו"ר ועדת הביקורת העירונית, תושבי בני ברק התבקשו לבחור אלו נושאים מבקרת העירייה תהיה מחוייבת לבדוק ולחקור באופן יסודי, ואף לפרסם את הממצאים בדו"ח מפורט.

החוק קובע כי ועדת הביקורת העירונית רשאית לקבוע שני נושאים אותם מבקרת העירייה תהיה חייבת לבדוק. יו"ר הוועדה, יעקב וידר, הודיע כי בכוונתו לכנס את הוועדה כבר השבוע ולעלות את שני הנושאים שיזכו לתמיכה הציבורית הרחבה ביותר.

בפרסום לתושבי העיר כתב וידר, כי "עד היום העסקנים בחרו בחשאי נושאים זניחים לביקורת והמשיכו בחגיגות הבזבוזים, אבל במשמרת שלי כיו"ר ועדת הביקורת את הנושאים לא הם יבחרו - אלא התושבים"

מלבד החידוש המרענן במהלך שמוביל וידר ויקדם את השקיפות בעירייה, הדבר יאפשר הצצה מעניינת לנושאים שמעסיקים את תושבי בני ברק.

בין הנושאים שהתושבים התבקשו לבחור מתוכם היו - התלונות על שוחד ומעטפות, ההזנחה של התשתיות בעיר, שימוש פסול בקרקעות הציבוריות, סגירת רחוב יהודה הנשיא משיקולים זרים, שימוש פסול בכספי ציבור, אפליה במוסדות חינוך, מניעת הקמת מוסדות ממ"ח, העלמות מתקני ספורט למרות התקצוב הממשלתי, היותה של העיר מהמלוכלכות ביותר בישראל, בירוקרטיה עירונית ובדיקת אלפי עובדי העירייה העלומים.

יעקב וידר, חבר מועצת העיר
פרה נגחה באדם ללא רחמים
לראשונה: משקפי הקלפיות יצביעו במעטפות הכפולות
יוסי דגן: "הצדק והאמת ניצחו את ה Bds והאנטישמיות"
נחשף בכנסת: המדינה מפקירה את האכיפה בכבישים ביהודה ושומרון
שוב: הנהגים ישביתו את התחבורה הציבורית ביום חמישי
נמשיך להיתקע בדרכים? זהו חוק המטרו שעומד בלב המחלוקת בכנסת
אושר בטרומית: אבו כביר יחלל שבת
בג'יפ יוקרתי: נתפס "קבצן" - ו'נכד של רב מקובל'
"זו חרפה": תושב השומרון שהותקף ע"י פלסטינים ונעצר על לא עוול בכפו
מחר: נהגי האוטובוסים בשביתה חדשה