עוול נורא: נדחה ערעורו של בן אוליאל

ח"כ בן גביר על פסיקת העליון לדחיית הערעור של בן אוליאל: "יום שחור לדמוקרטיה"

עוול נורא: נדחה ערעורו של בן אוליאל אילוסטרציה

נדחה ערעורו של עמירם בן אוליאל, על הרשעתו ברצח בני משפחת דוואבשה למרות הודאתו ברצח תחת עינויים קשים.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר תוקף הבוקר בחריפות את פסק הדין שניתן בעניינו של בן אוליאל שדחה את ערעורו והאשים אותו בשלושה מעשי רצח.

לדברי ח"כ בן גביר: "היום אין מחלוקת כי הודאתו של אוליאל ניתנה לאחר שנחקר בעינויים ומדובר בחוסר צדק משווע. חוקי מדינת ישראל, מחייבים את פסילת ההודאה, אך לצערי, שופטי בית המשפט העליון, התעלמו מכך או לא נתנו משקל ממשי להתנהלות. בית המשפט העליון קבע שעינו אותו ובמקום להוציאו לחופשי ולקבל החלטה הגיונית, בית המשפט שולח אותו לשלושה מאסרי עולם. יום שחור לדמוקרטיה".

ארגון חוננו הגיב להחלטת בימ"ש העליון, לדחות את ערעורו של עמירם בן אוליאל, ולהכשיר את הודאתו של בן אוליאל שנגבתה תחת עינויים "מקום המשפט שמה הרשע. במדינת ישראל צריך להתרחש כנראה נס כדי שהצדק ייצא לאור. הנס הזה לא קרה היום.

קיווינו למצוא בבית המשפט העליון אוזן שקשובה לזכויות אדם, לצדק וליושר, אך לא הופתענו למצוא שופטים מנותקים שעמלים בעיקר לתמוך באג'נדה מסויימת. כל מי שקורא את פסק הדין מבחין בפסק דין רווי אג'נדה ושנאה, שופטים ששכחו מהו משפט ומהן ראיות. המאבק למען עמירם לא תם. נעשה, יחד עם עמך ישראל שמבינים את העוולה השפלה הזו, את מירב המאמצים כדי שהצדק ייצא לאור. במוקדם או במאוחר", מסרו בחוננו.

יממה לאחר החיסול: אביו של לוחם הימ"מ נפטר בביתו
בערב שבת: חרדי התמוטט וטבע במקווה במאה שערים
מפחיד: זה השם הנפוץ ביותר בישראל לתינוקות השנה
בני ברק: בת שנה נכוותה קשות ממים רותחים
הממשלה בתוכנית יוצאת דופן שתכפיל את קצבאות הזקנה
ארוחה שהיא חוויה: 4 טיפים שישדרגו את שולחן החג
הותר לפרסום שמו של החייל שנהרג אמש
לראשונה בהיסטוריה: סרבנית גט – הובאה לבית הסוהר
"שתמשיכו לעשות רק טוב": האדמו"רים בירכו והנופשון יצא לדרך
צפת: בן חצי שנה לא התעורר משנתו