שוב: בוצע ירי מרצועת עזה

הסלמה בדרום: נשמעה אזעקת צבע אדום ברצועת עזה, כאשר המחבלים שנטלו חלק בירי תירצו עצמם כפעולת נקמה על הרג המחבלים אמש על ידי המסתערבים בג'נין. בחסדי ה' לא...

שוב: בוצע ירי מרצועת עזה

הסלמה בדרום: נשמעה אזעקת צבע אדום ברצועת עזה, כאשר המחבלים שנטלו חלק בירי תירצו עצמם כפעולת נקמה על הרג המחבלים אמש על ידי המסתערבים בג'נין. בחסדי ה' לא היו נפגעים באירוע, ולא דווח על נזק.

מדובר צה''ל נמסר: "בהמשך לדיווח על הפעלת התרעה, זוהה שיגור אחד משטח רצועת עזה לשטח ישראל שיורט על ידי לוחמי ההגנה האווירית".

בתגובה לשיגור הרקטות לעבר עוטף ישראל, ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן מסר בתגובה כי "אנו שוב פעם עדים לתופעה בה ארגוני טרור מעיזים להרים ראש ולפגוע בתושבי ישראל. לא נוכל לקבל מציאות של ירי מעזה וטפטופים. אנו דרושים מהממשלה להגיב ביד קשה ובאופן מיידי ולגדוע כל מי שמנסה לפגוע בנו ללא כל דיחוי''.

בעקבות הירי אל עבר שער הנגב, אופיר ליבשטיין, ראש המועצה האזורית שער הנגב בתגובה: "זהו הירי הראשון מאז מבצע "שומר החומות" שהסתיים לפני כחודשיים. עד כה המבצע הוכיח את עצמו ואני מקווה ומצפה ממדינת ישראל שתדע גם היום לשמר את ההרתעה שהתבססה בסיום המבצע".

עוד ציין: "כל ירי, גם אם הוא מיורט, משבש את השגרה, על אחת כמה וכמה בשעות שהילדים במסגרות הקיץ ולא עם ההורים בבתים. לשמחתנו ולצערנו, הצוותים החינוכיים בישובי המועצה מנוסים בהתמודדות חינוכית מסוג זה ובשעות אלו הם מסייעים לילדים לחזור לשגרת היום בצורה מיטבית ובריאה. אני מצפה ממשלת ישראל לעשות כל שניתן כדי להבטיח את השקט באזורנו."

ירי מרצועת עזה

ללא

גדר ללא הפרדה: השלמת הבנייה אינה נראית באופק
מטר מהחייל: מחבל ניסה לדקור חייל ונוטרל
אבו מאזן התקשר לאחיו של המחבל מג'נין והביע תנחומים
בעקבות הפיגוע: שביל אופניים יפתח באלעד
"התעללות פדגוגית": הרשות הפלשתינית הקצינה את תכני ההסתה נגד ישראל
אתגר השבח''ים: מי יהיה זכאי להיתר עבודה ואיך נמנעים מפרצות בגדר
סוכל פיגוע: נתפס מחבל עם גרזן ומכתב התאבדות
התמורה לעבאס תמורת הישארות בקואליציה: עשרות מליונים לג'יסר א-זרקא
הפר תנאי ערובה - ונמצא עם אולר וגז פלפל
סינוואר: "אני לא מתחבא, לא עושה חשבון לכיבוש"