שוב: בוצע ירי מרצועת עזה

הסלמה בדרום: נשמעה אזעקת צבע אדום ברצועת עזה, כאשר המחבלים שנטלו חלק בירי תירצו עצמם כפעולת נקמה על הרג המחבלים אמש על ידי המסתערבים בג'נין. בחסדי ה' לא...

שוב: בוצע ירי מרצועת עזה

הסלמה בדרום: נשמעה אזעקת צבע אדום ברצועת עזה, כאשר המחבלים שנטלו חלק בירי תירצו עצמם כפעולת נקמה על הרג המחבלים אמש על ידי המסתערבים בג'נין. בחסדי ה' לא היו נפגעים באירוע, ולא דווח על נזק.

מדובר צה''ל נמסר: "בהמשך לדיווח על הפעלת התרעה, זוהה שיגור אחד משטח רצועת עזה לשטח ישראל שיורט על ידי לוחמי ההגנה האווירית".

בתגובה לשיגור הרקטות לעבר עוטף ישראל, ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן מסר בתגובה כי "אנו שוב פעם עדים לתופעה בה ארגוני טרור מעיזים להרים ראש ולפגוע בתושבי ישראל. לא נוכל לקבל מציאות של ירי מעזה וטפטופים. אנו דרושים מהממשלה להגיב ביד קשה ובאופן מיידי ולגדוע כל מי שמנסה לפגוע בנו ללא כל דיחוי''.

בעקבות הירי אל עבר שער הנגב, אופיר ליבשטיין, ראש המועצה האזורית שער הנגב בתגובה: "זהו הירי הראשון מאז מבצע "שומר החומות" שהסתיים לפני כחודשיים. עד כה המבצע הוכיח את עצמו ואני מקווה ומצפה ממדינת ישראל שתדע גם היום לשמר את ההרתעה שהתבססה בסיום המבצע".

עוד ציין: "כל ירי, גם אם הוא מיורט, משבש את השגרה, על אחת כמה וכמה בשעות שהילדים במסגרות הקיץ ולא עם ההורים בבתים. לשמחתנו ולצערנו, הצוותים החינוכיים בישובי המועצה מנוסים בהתמודדות חינוכית מסוג זה ובשעות אלו הם מסייעים לילדים לחזור לשגרת היום בצורה מיטבית ובריאה. אני מצפה ממשלת ישראל לעשות כל שניתן כדי להבטיח את השקט באזורנו."

ירי מרצועת עזה

ללא

נהג אוטובוס נפצע באורח קל מזריקת אבנים בירושלים
"לקיים שגרת חיים מלאה": מפכ"ל המשטרה סייר יחד עם הממ"ז בירושלים
תג מחיר: 5 רכבים נשרפו כליל בסמוך לירושלים
שב״כ סיכל פיגוע מטען בישראל ע״י תושב רצועת עזה
פיגוע דריסה בבאר שבע: נער נפצע באורח בינוני
"הלחץ עבד, ישראל לא נתנה דבר בתמורה": גופתו של טירן פרו הוחזרה
נס גדול: בלון גז הוצמד למטען נפץ אך לא התפוצץ
גנץ: "זמנם של מבצעי, מתכנני ומממני הפיגועים - קצוב"
נתניהו: "נעשה הכל כדי להחזיר את הביטחון לאזרחי ישראל במהרה"
לפיד על הפיגוע: "אנחנו נמצה עם המחבלים את מלוא חומרת הדין"