לראשונה מיום הקמת היישוב: המועצה המקומית שיפצה אולמות לימוד ושמחה

ראש מועצת קריית יערים יצחק רביץ הורה לשפץ את אולם 'המתמידים' לילדי היישוב לצד שיפוצים נרחבים באולם השמחות למשפחות היישוב בעלות כוללת של מעל מיליון שקלים...

לראשונה מיום הקמת היישוב: המועצה המקומית שיפצה אולמות לימוד ושמחה המועצה המקומית שיפצה אולמות לימוד ושמחה

ראש מועצת קריית יערים יצחק רביץ הורה לשפץ את אולם 'המתמידים' לילדי היישוב לצד שיפוצים נרחבים באולם השמחות למשפחות היישוב בעלות כוללת של מעל מיליון שקלים, במטרה להעמיד את האולם לתושבים במחיר עלות בלבד. במעמד חנוכת הבית וקביעת מזוזה השתתף המרא דאתרא הרב שולמן שבירך את ראש המועצה.

בקריית יערים טלז סטון נערכה השבוע חגיגת חנוכת הבית בשילוב מעמד קביעת מזוזה לבית 'המתמידים' המחודש ואולם "פנינת יערים", בהשתתפות תושבי וילדי היישוב ובראשות המרא דאתרא רבי אריה שולמן וראש המועצה יצחק רביץ.

המעמד נערך לרגל חידוש האולם לאחר שבוצעו בו שיפוצים נרחבים. לראשונה מאז ייסוד האולם, התבצע במקום שיפוץ יסודי ומקיף לטובת מאות בעלי השמחה שעורכים בו במהלך השנה שמחות ברית, בר מצווה, אירוסין וכדומה.

המועצה השקיעה מעל מיליון שקלים בעבודות, לטובת ציבור התושבים. מדובר בצעד תקדימי, בו רשות מקומית מתקצבת שיפוצים באולם, כדי להעמיד את האולם במחיר עלות בלבד לטובת כלל התושבים.

בנוסף לכך, המועצה ביצעה שיפוצים גם באולם של 'המתמידים'. מדובר במיזם מיוחד של המועצה המפעילה בקביעות מסגרת לימוד ותעסוקה לילדי היישוב בשעות אחה"צ בכל ימות השבוע.

המועצה המקומית קריית יערים היא היחידה מבין כלל הרשויות המקומיות בישראל, המארגנת את המסגרת החינוכית ואף משלמת משכורת לאברכים תלמידי חכמים שילמדו עם הילדים בקבוצות גיל שונות, לצד תוכניות מיוחדות בכל תקופות השנה.

מי שהנחה את האירוע היה המחנך הרב אליעזר דראך, מנהל 'המתמידים' בקריית יערים ששיבח את המועצה ואמר כי בזכות השיפוצים המפוארים מאות ילדים סופגים ערכים וחינוך יהודי טהור גם בשעות שלאחר סיום הלימודים בתלמוד תורה.

רבי אריה שולמן נשא דברים נרגשים ואמר "חשוב מאוד שילדי היישוב יוכלו ללמוד בצורה מכובדת מתוך הרחבת הדעת. ראש המועצה הרב יצחק רביץ לא נח ולא שקט עד שהצליח להפוך את המבנה לאולם מפואר והוכיח בכך שמגיע לילדי תשב"ר מקום מכובד ויפה ללמוד, לא פחות ממקומות וצרכים אחרים. כך גם פעל והשקיע כדי שמשפחות תוכלנה לערוך אירועים חגיגיים באופן המכובד ביותר".

ראש המועצה יצחק רביץ הסביר את החשיבות שהמועצה רואה בחינוך ילדים ובמתן מקום ראוי לתושבים לחגוג בו את את השמחות המשפחתיות שלהם, והודה לכל העוסקים במלאכה.

המועצה המקומית שיפצה אולמות לימוד ושמחה
"זו חרפה": תושב השומרון שהותקף ע"י פלסטינים ונעצר על לא עוול בכפו
מחר: נהגי האוטובוסים בשביתה חדשה
ירושלים: אירוע שריפה בבניין מגוררים בשכונת סנהדריה
"חזרנו 30 שנה אחורה": מסכמים שלוש שנים לסגירת שדה דב
כביש 90 ישודרג בסכום כולל של 410 מיליון
עוקץ כרטיסי המתנות: כך נעקצו עשרות אלפי שקלים
חריג: המפכ"ל נפגש עם מנהיג הפלג החרדי הקיצוני
יום המודעות לחטיפת ילדי תימן: לאן הלכו הילדים?
רגע לפני שנשרף כליל: חולץ ספר התורה מבית הכנסת
אושר: הפקחים יתנו יותר דוח''ות לכלי רכב דו-גלגליים