אחדות חסידית בבית שמש נגד ראשת העיר

עשרות קהילות חסידות חסידיות בבית שמש השתתפו הערב בכנס אחדות נגד התנהלותה של ראש העיר עליזה בלוך בהשתתפות ח״כ מאיר פרוש. בנאומו קרא ח״כ פרוש לראש העיר לה...

אחדות חסידית בבית שמש נגד ראשת העיר

עשרות קהילות חסידות חסידיות בבית שמש השתתפו הערב בכנס אחדות נגד התנהלותה של ראש העיר עליזה בלוך בהשתתפות ח״כ מאיר פרוש.

בנאומו קרא ח״כ פרוש לראש העיר להתעשת ולשבת עם הגיש בכדי להגיע להבנות, ״גב׳ בלוך חייבת להפנים שהגוש זה לא יתפרק ואם היא תמשיך ככה יהיה לה קשה וזה בלשון המעטה, היא צריכה לשבת ולהגיע להבנות עם הגוש. במשך שנתיים וחצי הקואליציה התנהלה ושמרו על כבודה. מדובר על צרכים של הקהילות״.

"אני קורה להרב ארנרייך להצטרף לרוב אגודת ישראל וחלילה לא לשדר לראש העיר שכביכול יהיה בסדר וזה יסתדר, זה לא יסתדר רק אם כל הגוש יהיה ביחד״, הוסיף.

סגן ראש העיר בית שמש שמעון גולדברג אמר כי, ״חבל שיש פוליטיקה על חשבון הילדים, גם אם יש מחלקות פוליטיות יש דברים שהם קונצנזוס, לא פוגעים בילדים בשביל פוליטיקה, ומה שכואב שהפוגעים הם חלק מסלתא ומשמנה של העיר. זה דוגמית ממה שקורה כאן בעיר, ועל זה נזעקנו בכינוס החירום כעת".

עוד הוסיף: ״ח״כ אייכלר לא הצליח להגיע הערב לכינוס והוא יערוך ביום חמישי כינוס נוסף עם כל חברי המועצה שלא יצטייר חלילה שאין כאן אחדות״.

חבר מועצת העיר הרב ויסמן אמר כי, ״רא העיר גב׳ בלוך לא מבינה שמדובר באחדות מלאה בגוש, היא מנסה לעשות הפרד ומשול בין קהילות ובין חברים בגוש בניסיון להבטיח הרים וגבעות בכדי למישהו יבגוד בגוש אך ללא הצלחה. אנחנו נלך עד בסוף יחד לטובת ציבור תושבי העיר״.

חבר מועצת העיר נחמן פרנקל אמר כי, ״ההתחייבויות של ראש העיר כלפי הציבור בעיר הופרו על ידה ברגל גסה. מדובר על הסכמים מפורשים בנושאים שהם ציפור הנפש של הציבור וחבל שכך. ראש העיר צריכה להבין שאנחנו מאוחדים ולא יהיה ניתן לפרק אותנו. אנחנו קוראים לה לשבת איתנו ולהגיע להבנות, שנוכל לתת לילדים את הצרכים שלהם לאחר מכן ננהל פוליטיקה".

הקהילות שהשתתפו בכנס הערב: באבוב. באיאן. באלחוב. בוהוש. בוסטון. ביאלא. בעלזא. ברסלב. דז'יקוב ויזניץ. ויזניץ מונסי. ויזניץ מרכז. זוועהיל. חב"ד. טשערנוביל. לעלוב. מתמידים. מעייני ישראל. נצח ישראל. סאדיגורה. סטריקוב. סלאנים. סלונים. סערט ויזניץ. פינסק קרלין. פרושים. צאנז. קאמרנא. קוסוב ויזניץ. ראחמסטריווקא. שומרי אמונים. שאץ דרהביטש.

ראשי קהילות בבית שמש
ועדת החוקה: 5,000 ש''ח קנס למעסיק על תו הירוק
"אתם צריכים להסתכל בעיניים של 4,000 משגיחי הכשרות"
תחזית מזג האוויר: מעונן חלקית ייתכן גשם מקומי
בן 10 נפגע מרכב בבני ברק
רב העיר נשר: "נצעק בכל מקום שאי אפשר לסמוך על הכשרות של הרפורמה"
צפו: צעירים ניסו לשדוד חלפן כספים בבני ברק
רעידת אדמה הורגשה בארץ
בני ברק: ילד ננעל ברכבו של מתנדב ידידים
בנט קבע: הגבלות הכיתה הירוקה על ערים צהובות
בן 14 נפגע מרכב בביתר עילית