ח"כ טייב לאביו של הבחור החרדי שהותקף: "כילד הותקפתי בעצמי"

כפי שדיווחנו מעל 'בימה' זו, צעיר בן מיעוטים תיעד בן מיעוטים סוטר לבחורי ישיבה בעת שהותם ברכבת הקלה בירושלים, לאחמ"כ העלה הערבי את התיעוד לרשת הטיקטוק. ה...

ח"כ טייב לאביו של הבחור החרדי שהותקף: "כילד הותקפתי בעצמי" ח''כ יוסי טייב

כפי שדיווחנו מעל 'בימה' זו, צעיר בן מיעוטים תיעד בן מיעוטים סוטר לבחורי ישיבה בעת שהותם ברכבת הקלה בירושלים, לאחמ"כ העלה הערבי את התיעוד לרשת הטיקטוק.

המשטרה עצרה הבוקר חשוד, צעיר ערבי כבן 21 מבית חנינא בירושלים בחשד למעורבות באירוע האנטימישי אמש בו נראה הצעיר סוטר בחוזקה לבחור חרדי במהלך נסיעה ברכבת הקלה, הצעיר העלה את התיעוד בגאווה לרשת ה'טיקטוק' על מנת לצבור 'לייקים' ופרסום.

בעקבות זאת, חה"כ טייב שוחח עם אביו של הבחור החרדי שהותקף ביום רביעי בערב ברכבת הקלה בירושלים, חה"כ חיזק את אביו של הבחור וביקש ממנו למסור לבן את כל החיזוק האפשרי מצידו, "סיפרתי לאבא שאתמול העוזר שלי הלך למשטרה להגיש תלונה בעצמו, וידאתי מול השר לביטחון פנים אמיר אוחנה, שהעניין מטופל".

חה"כ אמר לאבא כי כילד הוא סבל רבות ממעשים דומים בצרפת, "אני יודע מה זה ומכיר לצערי את ההרגשה, לכן אתמול עשיתי הכל כדי שהעבריין ייעצר, אני ממשיך לעקוב אחרי הסיפור, אני אמרתי לאביו של הבחור שהמספר שלי זמין מתי שהוא צריך, הוא מוזמן לפנות אלי בכל רגע נתון".

עוד אמר חה"כ טייב "אני הולך לבקש פגישה עם מנכ"ל חברת הרכבת הקלה, כדי שיתנו פיצוי מצידם, שהבחור יקבל נסיעות חינם, ושאותו בן עוולה לא יוכל לעלות לרכבת לא הוא ולא אותו צלם".

ח"כ יוסי טייב אמש הגיב לאלימות: "הסרטון המזעזע הזה מזכיר לי את האנטישמיות בצרפת וברחבי העולם, מדובר במעשה נבזה שאסור שיעבור בשקט, אני פניתי לשר לביטחון פנים שיטפל במקרה במיידי, יש לעצור את הבן עוולה הזה מיד, ביום שמדינת ישראל חוגגת 73 אזרחים שלה נתקפים על רקע אנטישמי בלב ליבה של המדינה".

גנץ הכריז על שישה ארגונים של החזית העממית ביו''ש כארגוני טרור
בן גביר: "לא מנהלים משא ומתן עם הטרור, צריך להשמיד אותו"
"מדינת ישראל צריכה 'כיפת ברזל' סייברית"
400 שוטרים - עשרות עצורים: החלה הפשיטה על הנגב
לאחר שריפת מתבן: מרדף מלווה ירי
מתנה לאבו-מאזן: 4,000 פלסטינים יקבלו יירשמו ביו''ש
אזעקות שווא בדרום: הנסיבות נבדקות
בחסדי ה': נמנע פיגוע בשומרון
חמאס מאיים: העבירו 8 מיליון דולר עד יום שלישי
אחים חרדים הותקפו ע"י בני מיעוטים: המשטרה בחרה לחקור את האחים