סמוטריץ' הכריז על מפקד בציונות הדתית • צפו

יו''ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ' הכריז על יציאה למפקד בכנס הציונות הדתית בתוך 30 יום: "אנחנו כאן כדי לומר דווקא ברגע השפל הזה: עם ישראל חי וקיים!"

סמוטריץ' הכריז על מפקד בציונות הדתית • צפו

בכנס מרכז הציונות הדתית שהתקיים הערב בירושלים לאחר שנדחה פעמיים בשל אסון מירון והמבצע בעזה, הכריז סמוטריץ' על יציאה למפקד שבסופו יתקיימו בחירות דמוקרטיות (פריימריז) בציונות הדתית.

יו״ר הציונות הדתית התייחס לעריקת בנט לגוש השמאל-תומכי הטרור בניגוד לכל התחייבותיו ואמר: ״גם ברגעים האלה אנחנו עושים כל מאמץ להקים ממשלת ימין. עם זאת אנחנו לא מפחדים מהאופוזיציה. הממשלה הזו תיפול, האופורטוניסטים יעלמו והימין יחזור לשלטון כמו גדול. בלי מחרימים ובלי שונאים".

״אנחנו כאן היום, במה שנראה כנקודת שפל היסטורית שבה הולכת חלילה לקום ממשלת שמאל נוראה ואיומה, תוך הפניית עורף מצד אנשים מאיתנו, כביכול, למחנה הלאומי, לערכי הימין, ולציונות הדתית".

"אם חלילה תקום אכן ממשלת האנדרוגינוס הבלתי אפשרית, היא לא תחזיק מעמד. רגע אחרי שהפוליטיקאים חסרי עמוד השדרה מימין יממשו את מאווי השמאל להפיל את נתניהו ואת הימין, השמאל יתהפך עליהם ויזרוק אותם, כפי שהם עושים עכשיו בעצמם למחנה הלאומי אחרי שהשתמשו בו".

סמוטריץ' מכריז על מפקד בציונות הדתית

נתן וייל

בצלאל סמוטריץ' בהצהרה לתקשורת

"הממשלה הזו תיפול, האופורטוניסטים יעלמו והימין יחזור לשלטון כמו גדול. גם ברגעים האלה אנחנו עושים כל מאמץ כדי למנוע מעם ישראל עוד אירוע של קברות התאווה ולהקים ממשלת ימין. נמשיך בכך עד לרגע השבעת ממשלה בכנסת".

"תמיד יהיו ציניקנים, כאלה שמדברים מהרהורי ליבם ופוסלים במומם. הם ייחסו לנו מן הסתם שיקולים ציניים, יטענו שאנחנו עסוקים בפוליטיקה".

"אבל את האמת אנחנו יודעים, ואתם יודעים מה, אני משוכנע שגם הציבור יודע. יש לנו רוח גדולה ואנחנו צריכים לבנות לה כלים גדולים בעולם המעשה. האחדות ופתיחת השורות והכרזה על יציאה למפקד שבסופו בעזרת השם בחירות דמוקרטיות בציונות הדתית הם מרכיב חשוב ביצירת הכלים הללו ואת הבשורה הגדולה הזו אנחנו מוציאים מכאן בערב הזה".

לסיום אמר: "מרכז הציונות הדתית אישר היום החלטה על מתווה לפתיחת שורות ודמוקרטיה. המתווה כולל תהליך ברור ולוחות זמנים מוגדרים וממש לא ארוכים להיערכות וליציאה למפקד. אני מודיע כאן שבעזרת השם בתוך שלושים יום מהיום, ובמקביל לסיכום ואישור הפרטים והחוקה החדשה, יפתח מפקד הציונות הדתית הגדול!".

ח''כ אייכלר: "לעשות שיימינג לראשי הערים שלא רוצים חרדים"
"מתחנן בפני נפתלי בנט - תתיר לי את הנדר ותפתח מה היה בפגישה"
צפו: ח''כ ארבל בפיוט על הממשלה
ח''כ מקלב דורש: דיון עם בנט על תקציב המדינה
ממשלה מיותרת: הקואליציה הקימה 5 וועדות נוספות
דרעי: "הממשלה הזאת מחריבה את ההישגים הגדולים שהבאנו לפריפריה"
נתניהו: "הממשלה מעלה מיסים כדי לתת 50 מיליארד ש״ח למנסור עבאס"
"שם על הכוונת את משפחות ברוכות הילדים, הציבור החרדי ועולם התורה"
אייכלר על ימינה: התרחקו מהרבנים שלהם ונלחמים נגד אותה יהדות נאמנה
בנט לליברמן: מוביל בבטחה את התקציב