גנץ חתם על ארגון SAMIDOUN כארגון טרור

 כחלק מהמאבק בארגון הטרור החזית העממית ובתשתית הארגונית שלו בעולם, שר הביטחון גנץ חתם על צו המכריז על ארגון SAMIDOUN הפועל בשליחותו בחו"ל כארגון טרור

גנץ חתם על ארגון SAMIDOUN כארגון טרור אילוסטרציה

שר הביטחון, בני גנץ, חתם על צו המכריז על "Samidoun Palestinian Prisoner Solidarity" המוכר גם בשם SAMIDOUN, כארגון טרור וזאת בהמלצת המטה הלאומי ללוחמה כלכלית בטרור (מט"ל) והשב"כ.

ארגון SAMIDOUN הוכרז כארגון טרור בהיותו חלק מארגון החזית העממית והוקם על ידי פעיליו בשנת 2012. נציגיו של הארגון פועלים במדינות רבות באירופה ובצפון אמריקה ובראשו עומד חאלד ברכאת, מבכירי ארגון החז"ע בחו"ל, המעורב בהקמת חוליות צבאיות והנעת פעילות טרור באיו"ש ובחו"ל.

מטרתו הפורמאלית היא לסייע לאסירים פלסטינים במאבקם להשתחרר מהכלא, אך בפועל משמש כ'גוף חסות' הפועל בכיסוי עבור ארגון החז"ע בחו"ל.

עוד ממלא תפקיד מוביל ומשמעותי במהלכי הסברה ופרסום שמנהל ארגון החז"ע נגד ישראל, מגייס משאבים ופעילים ומפיץ את משנתו של ארגון החז"ע. מאבק זה הוא מרכיב משלים למאבק הטרור המזוין והאלים שמנהל ארגון החזית העממית נגד ישראל.

שר הביטחון גנץ וגורמי מערכת הביטחון ימשיכו לנקוט בצעדים לסיכול ולאכיפת החוק כנגד ניסיונות ארגון הטרור החזית העממית והגופים הפועלים מטעמו לפגוע בביטחון המדינה.

נתפסו תוקפי האוטובוס במזרח ירושלים
"אני שוחט אותך": מאבטח איים על ילד חרדי
איראן שיגרה טיל שמותאם לנשק גרעיני
צפו: מטח זיקוקים לבתי יהודים בסילוואן
בושה: מסתננים חודרים לישראל מול הצבא • צפו
אנטישמיות בעידן הקורונה: ירידה באלימות לצד החמרה ברשת האפלה
לאחר שנים של מגעים: ישראל ורוסיה חתמו על מזכר הבנות לשיתוף פעולה
משרד החוץ האיראני: האונייה שנפגעה מגינה מפני פיראטים
פרץ לדירה וקפץ מהחלון ונפל בידי השוטרים • צפו בתיעוד
צפו: איך קורה שקומץ בני אדם תובע בעלות על אלפי דונמים?