סמוטריץ': קורא לבנט וסער להצטרף להובלת מהלך גדול

 אפס לגיטימציה למכור את הימין: לאחר גמר ספירת הקולות, ח''כ בצלאל סמוטריץ' קורא לאחד כוחות ולחזק את גוש הימין

סמוטריץ': קורא לבנט וסער להצטרף להובלת מהלך גדול בנט, סמוטריץ'

כפי שדיווחנו מעל 'בימה' זו, ראש הממשלה, בנימין נתניהו, קרא אמש לבנט וסער לחבור למפלגתו על מנת לייצב את מפלגתו ולהקים ממשלה אשר יכולה למנוע בחירות נוספות.

בעקבות זאת, מפלגת הציונות הדתית ערכה ישיבת סיעה ראשונה בביתו של הרב דרוקמן. יו"ר הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ' ביקש להתחיל את הישיבה הראשונה שלאחר מערכת הבחירות ב'הקבלת פני רבו' אצל הרב חיים דרוקמן כדי לבטא תודה לרב על התגייסותו לקמפיין הבחירות של מפלגת הציונות הדתית.

סמוטריץ' עדכן את הרב על המגעים להרכבת הממשלה והבטיח להמשיך ולהיות נאמן אך ורק לערכי הימין והציונות הדתית כפי שהתחייבו לבוחרים.

יו"ר הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ' אמר: "נעבוד יחד בשותפות ובאחדות על מנת להיות ראויים לתמיכה הציבורית שקיבלנו מאזרחי ישראל. נעמוד איתנים על ערכי הימין ונפעל ככל שביכולתנו להקמת ממשלה ציונית, לאומית ויהודית עבור עם ישראל".

עוד הוסיף: "אחרי ששקע האבק והתקבלו תוצאות הרשמיות של הבחירות, ברור לכל שיש רוב מכריע לימין במדינת ישראל. משכך, יש אפס לגיטימציה למכור את כל מה שחשוב לימין ומי שיחשוב להפנות עורף למחנה הלאומי יאבד את עולמו הפוליטי בקרב המחנה".

לסיום אמר: "אני קורא לחבריי בימין ובראשם לגדעון סער ונפתלי בנט, להצטרף להובלת מהלך גדול שסוף סוף ישים את ערכי הימין בראש. יחד נקדם את התיקונים במערכת המשפט, את חיזוק זהותה היהודית והלאומית של מדינת ישראל, ואת ההתיישבות בכל רחבי הארץ".

יוצרים מגעים? גפני ולפיד יפגשו
מליאת הכנסת: הסצנות הקדושות של ינון אזולאי
שר החוץ גבי אשכנזי נפגש עם שר הקבינט הבריטי מייקל גוב
"בנט ישמור לו את כל הישיבות של הציונות הדתית, החרדים ידפקו"
"אם לא תקום ממשלה כזו, אנו הולכים לבחירות חמישיות"
ח''כ מרגי מתלהב: "הבנים שלי לוחמים בצה"ל"
הוועדה המסדרת ננעלה ללא הסכמות
דרעי מנסה לשכנע: "זה הפתרון הכי דמוקרטי שיכול להיות" • צפו
סמוטריץ' לבנט: המשחק שלך משמר את הכאוס הפוליטי
לפיד: "אנחנו חייבים להחזיר את האמון בין האזרחים להנהגה"