אייכלר מזהיר מפני "האלימות השלטונית"

ח"כ ישראל אייכלר על אירועי הלילה בבני ברק: האלימות השלטונית סכנה לכל אזרח • הדברים המלאים

אייכלר מזהיר מפני "האלימות השלטונית" די לדיכוי. אייכלר על בימת הכנסת עם פוסטר של פצועים חרדים

בעקבות אירועי הפרעות המזעזעים אמש בעיר בני ברק, ח"כ ישראל אייכלר יצא בדברים נוקבים הבוקר. בין דבריו אמר הח"כ כי "למדינה דמוקרטית יש כלי חקירה וענישה נגד אלימות האזרח. היא יכולה לאכוף את החוק בקנסות ובהעמדה לדין ואף במעצר. אסור לה לפגוע באף אזרח מעבר לצרכי אכיפה. זה צריך להיות מצולם כדי להוכיח נחיצות הפעלת הכוח. לא רואים מכות ואלימות המונית באכיפת חוקי הקורונה באף מדינה מערבית".

אייכלר תיאר את המצב הנוראי הקיים במדינת ישראל בכך שאין לאזרח החרדי שום אפשרות להתגונן מפני אלימות שלטונית: "כל התלונות והזעקות נגד ענישה קולקטיבית ואלימות בררנית נגד חרדים חפים מפשע, כולל ילדים ונכים, נתקלים בקירות אטומים ואזניים ערלות. התקשורת העויינת מסיתה את ההמון ודורשת מהמשטרה לפרוע פרעות בחרדים".

לטענת אייכלר "המגזר הערבי והשבט הלבן זוכים להגנה תקשורתית נגד אלימות המשטרה. ואילו החרדים החפים מפשע נתונים למשיסה ולאלימות ודמם הותר. הממסד החילוני מגבה כל התפרעות נגד החרדים, כולל מצעדי נקמה בעיר חרדית כפורעים שאינם חסים על חפים מפשע, ומפוצצים רימונים כמו בעיר כבושה".

הח"כ קורא לא לוותר "אסור לנו להשלים עם ענישה קולקטיבית ואכיפה בררנית, שהופכת את המשטרה לזרוע ביצוע של פקודות התקשורת, להילחם נגד חרדים ומתנחלים עד חרמה".

סקר מנדטים: לאף אחד אין ממשלה
בנט: "לפיד גרם לקיטוב איום ונורא בחברה"
ח''כ אבוטבול על סמוטריץ': מפריע לו שהחרדים בקואליציה
בנט: "שיפסיקו כבר למדוד את גודל הכיפה שלי"
האם בבצ'יק הוא זה שמנהל באמת את המשרד של ליצמן?
גפני: "הרפורמים זו האגודה היחידה בעולם שכל גוי יכול להצטרף אליהם"
ח"כ אזולאי ביקר במדרשייה של הרב יגאל כהן
ח''כ יעקב אשר: התקשורת צבועה • צפו
בוסו תוקף במליאה את בג"ץ: הרגולטור היחיד להלכה זו הרבנות
דרעי: התכנית שאושרה נותנת מענה לצורך בשמירה על הכנרת