כך עקף הציוד הרפואי את הפקקים בנמל

נוכח המשך העומסים במחלקות האשפוז, והרצון לאפשר למאושפזים להחלים בביתם בחג הפסח, יד שרה רוכשת ציוד לאשפוז ביתי בהיקף של 10 מיליוני שקלים, שיגיע לארץ באמצ...

כך עקף הציוד הרפואי את הפקקים בנמל

נוכח המשך העומסים במחלקות האשפוז, והרצון לאפשר למאושפזים להחלים בביתם בחג הפסח, יד שרה רוכשת ציוד לאשפוז ביתי בהיקף של 10 מיליוני שקלים, שיגיע לארץ באמצעות מטוסי נוסעים שהוסבו למטען, והמטוס הראשון כבר נחת עם ציוד שחולק ב-122 סניפי יד שרה.

על מנת לאפשר את המבצע המורכב, יצאה יד שרה בקמפיין גיוס המונים, בקריאה לאפשר ל-5,000 ישראלים לצאת מאשפוז לחירות. במסגרת המבצע המיוחד ניתן יהיה לסייע לכל מי שמצבו הרפואי מאפשר זאת, להחלים בביתו בחיק משפחתו, ולחגוג את ליל הסדר כראוי, וכן לסייע למי שנזקק לציוד להתניידות לקבלו בהשאלה, כדי שיוכל לחגוג את ליל הסדר עם המשפחה.

במקביל לירידה בקורונה, נרשמים עומסים כבדים במחלקות האשפוז, שגוררים פגיעה באיכות הטיפול ובשירות למטופלים.

על פי דיווחי משרד הבריאות, התפוסה במחלקות הפנימיות הגיעה בשבוע האחרון ל-91.9%, לעומת 87.3% בתקופה המקבילה אשתקד, כשאלפים מתוך המאושפזים יכולים להחלים בביתם עם טיפול מתאים.

מנכ"ל יד שרה משה קורא לכל מי שזקוק לקבל בהשאלה לחג ציוד רפואי ושיקומי, להקדים ולהצטייד: "מידי שנה אנחנו עדים לפניות רבות אלינו ברגע האחרון לפני החג, בבקשות להשאלת ציוד רפואי ושיקומי, ואני קורא לציבור שלא לחכות לרגע האחרון, כדי שכולנו נוכל לחגוג את ליל הסדר ביחד עם המשפחות".

המשלוחים במטוסהמשלוחים במטוס
המייל ששלחה האם הביא להצלת חיי הפעוטה
זינוק בפניות לעזרה נפשית בעוטף עזה
משרד הבריאות: "רמת תחלואה משמעותית במחלות הסרטן במחוז אשקלון"
לא יגבה תשלום על פינוי באמבולנס בפטירה טרם אשפוז והנחה לקשישים
הצוותים הרפואיים פתחו בשביתה: "נחריף את הצעדים עד שמישהו יתעורר"
"רופאים מספקים מרשמים לתרופות ממכרות תחת איומים"
המחקר קבע: העלייה בדלקת קרום ושריר הלב אינה במחלימי הקורונה
מחקר חדש: עלייה דרמטית במספר ליקוי ראייה לאחר תקופת סגרים
סכנה לאנושות מתחת לקרח: האם המגפה הבאה תגיע מאנטרקטיקה?
"החיסיון על תביעות רשלנות רפואית פוגע בכולנו"