שר התקשורת: הקומות הכשרות יבוטלו לאחר החג

פרוש: ״אם השר הנדל החליט לתת סטירת לחי לציבור החרדי וזו ה-"מתנה" שלו לקראת חג הפסח, שיבושם לו. זה בהחלט משקף את הרוע והזלזול של הממשלה כלפינו״

שר התקשורת: הקומות הכשרות יבוטלו לאחר החג שר התקשורת יועז הנדל

ערב חג הפסח לא מרתיע את שר התקורת להמשיך ללחום נגד חומות ישראלולבטל את הרומות הכשרות למרות התנגדותם העזה של גדולי ישראל. בעקבות ההחלטה, ניתן יהיה לנייד קווים כשרים לטלפונים ניידים שאינם כשרים, כך שניתן יהיה להעביר את כרטיסי הסים לטלפונים כשרים ולהישאר עם מספר כשר. עם זאת, ילדים עד גיל 18 לא יוכלו לגלוש ברשת.

ח"כ אורי מקלב על החלטת שר התקשורת לביטול הקומה הכשרה: "מאחורי החלטה זו לא עומד שום דבר מקצועי, אלא נסיון שטני דיקטטורי ובוטה לכפות אורח חיים אחר ולשנות את הציבור החרדי. בעוד משרדו כושל בתחומים רבים, אזורים שלמים ללא קליטה סלולרית, אין שירות לאזרח והשר אינו מטפל בכך אלא גיבור על הציבור החרדי כדי להראות כביכול עשיה תוך פופוליזם זול שמאחוריו רק יהירות ושחצנות. עם ביעור החמץ, אנו נפעל לבער גם את הרע הזה מתוכנו".

ח״כ מאיר פרוש על ביטול הקומה הכשרה: ״אם השר הנדל החליט לתת סטירת לחי לציבור החרדי וזו ה-"מתנה" שלו לקראת חג הפסח, שיבושם לו. זה בהחלט משקף את הרוע והזלזול של הממשלה כלפינו״.

יו"ר יהדות התורה ח"כ משה גפני: "יועז הנדל כופה את דעתו על ציבור גדול שמעוניין בקומה הכשרה בשעה שאין לן גיבוי ציבורי לא למפלגתו שאין לה ציבור מצביעים ולא לממשלה שאין לה מנדט מהכנסת. האיש חצוף ועז פנים ומתנהג כדיקטטור ללא עם. נעשה כל מאמץ לתקן את העוול הזה שהוא ביסוד אורך החיים שלנו כיהודים מאמינים, ואת כל זה הוא עושה בערב חג הפסח שבה נאמר "והיא שעמדה לאבותינו ולנו.. והקב"ה מצילנו מידם".

הקרב על הפיזור: כל התרחישים לקראת הישיבה הסוערת
"רצון העם זה ממשלה חלופית": מקלב בדיון על חוק פיזור הכנסת
"אתם צבועים": דברי מקלב בוועדת החוקה על חוק הנאשם
"לא נשב בקואליציה עם תומכי טרור": אמסלם וסמוטריץ' באמירה נחרצת
"מי יודע מה יהיה": פרוש עלה למעונו של הגר"ד לנדו להתייעצות‎‎
"הציבור הישראלי אינו בן ערובה לא ביחס למועד הבחירות ולא לתקנות"
בן גביר: "אתה שותף של אוסאמה, הפכת את הוועדה לקרקס"
במוסד ילחצו על לפיד: אל תשנה מדיניות - תתנגד להסכם עם איראן
בדרך לפריימריז בציונות הדתית - הוקמה הועדה הציבורית
"טיבי יועצו של ערפאת הוא שותפך": בן גביר מגיב ללפיד