בנט: "הכותל הזה -משמש בימים אלה לקמפיין פוליטי יזום"

ראש הממשלה נפתלי בנט רשם בפוסט לערב שבת בעמוד הפייסבוק הרשמי בנוגע לכותל לאחר תפילת ראש חודש סוערת בכותל בעקבות פרובוקציות הרפורמים: "הכותל המערבי, המקו...

בנט: "הכותל הזה -משמש בימים אלה לקמפיין פוליטי יזום" בנט

ראש הממשלה נפתלי בנט רשם בפוסט לערב שבת בעמוד הפייסבוק הרשמי בנוגע לכותל לאחר תפילת ראש חודש סוערת בכותל בעקבות פרובוקציות הרפורמים: "הכותל המערבי, המקום האהוב כל כך, החשוב כל כך לכל יהודי, המקום שמאחד אותנו, דור אחר דור, ובפרט לאחר ששוחרר על ידי לוחמי צה“ל במלחמת ששת הימים. הכותל הזה, משמש בימים אלה לקמפיין פוליטי יזום, שגויס אליו כסף רב, במטרה לנגח את הממשלה".

עוד הסביר: "למה? כי מישהו העריך שזה יתפוס. ואולי זה באמת יתפוס. אבל הנזק - יהיה ענק. גם בתקופות של מחלוקת סוערת, אנחנו חייבים לשמור על איים של קדושה. דברים שבהם לא נוגעים. יש בעיה - פותרים אותה מתוך דיאלוג. לא עושים סקרים ומחליטים ללכת בכל הכוח על קמפיין מפלג על הכותל המערבי. פשוט לא".

לסיום אמר: "אני מבקש מכם - לפני שאתם נסחפים בסערת רגשות על משהו, תבדקו - מהן העובדות? האם מישהו מפעיל אתכם פה בעצם?".

סיעת ש״ס הגיבה לדברי בנט: "בנט כתב עכשיו על הכותל: ״חייבים לשמור על איים של קדושה - דברים שבהם לא נוגעים״. מסכימים איתו במאה אחוז. אין שום בעיות בכותל ולא צריך שום ״דיאלוג״. הכותל הוא לא שוק הכרמל והוא לא פתוח למו״מ. בנט, עם כל הקושי שלך, תנסה לעמוד במה שכתבת. אל תיגע בכותל הקדוש. אל תשנה כלום. אתה תגלה פתאום שאין קמפיין יזום, אין סקרים, אין גיוס כספים, ואין פארנויות קשות".

חוק בתי הדין נפל בכנסת
"המפכ"ל עסוק להאשים את איתמר בן גביר שבגללו יש אינתיפאדה"
מתווה הכותל: גפני וקריב ''מתאחדים'' נגד כוונות הממשלה
הרב יצחק בצרי: "בלי כדור אחד נמחקים מעם ישראל אלפים רבים"
בן גביר: "למשטרה לא ברור שאת האמצעי מפעילים רק במצב אין ברירה"
חוק החשמל עבר בקריאה ראשונה
אייכלר: "מסמנים את החרדים לגזור עליהם והעם שותק"
ליברמן על רפורמת הגיור: "נקדם את הצעת החוק עם או בלי קשר למתווה"
בעקבות ניגוד העניינים: תוקם וועדה ציבורית לשכר חברי הכנסת
בנט: "עם הרבה גאווה, אני עומד כאן כראש ממשלת ישראל"