גפני: "העיתונאים צריכים להפסיק לתקוף את החרדים"

גפני בראיון נרחב פורש את כל הנקודות הקריטיות שעל הפרק: "למה אתם לא אומרים בשידור שהתחלואה יורדת כל הזמן רק אצל החרדים? • ומה התפקיד הבא של גפני בממשלה?

גפני: "העיתונאים צריכים להפסיק לתקוף את החרדים" גפני

במהלך ראיון של יו"ר יהדות התורה, ח"כ משה גפני ב'חדשות 12' פרש גפני את הנקודות הקריטיות העומדות על הפרק.

גפני התייחס לתקיפה לנקודה הטובה של החרדים: "אתם כל הזמן מדברים רק עלינו בתקשורת, ראיתי בדרך לפה הודעה על מסיבות גדולות עם אלפים, דווקא אצל החילונים, לא שומע על זה אצלכם. למה אתם לא אומרים בשידור שהתחלואה יורדת כל הזמן רק אצל החרדים?"

בנוסף גפני התייחס למתקפה חסרת הפשרות של התקשורת על החרדים: "אני מציע להפסיק לדבר מי עשה את ההפרות האם החרדים, החילונים או הערבים. בואו נתמקד בבעיית החינוך. לא נעשו מאמצים גדולים לפתור את בעיית החינוך גם הממלכתי וגם החרדי. כדי לקרב בין החילונים לחרדים - אתם העיתונאים צריכים להפסיק לתקוף את החרדים בלבד, ולהתחיל לדווח את האמת".

גפני התייחס לחשיבות החינוך של ילדי ישראל: "הרבנים שלנו אמרו לשמור על ההנחיות, ולפתוח את החינוך. כן, חשוב לנו החינוך של ילדי ישראל. תפסיקו לסלף את דברי הרב קניבסקי".

במענה לשאלה האם מוכן לזלוג למפלגות 'רק לא ביבי' השיב: "הגוש החרדי הולך עם נתניהו נקודה, לא נעול ולא בטון, אנחנו לא 'הליכוד' אנחנו 'יהדות התורה' והולכים איתו. הקהל המסורתי נמצא שם ואנחנו שם".

לשאלה מהו התפקיד הבא בממשלה השיב גפני כי ישמש: "יו"ר ועדת הכספים". לסיום שאלה המראיינת: בשבת תרבות כששאלתי אותך למה אתה אוהב את התפקיד הזה אמרת לי בצחוק כי אתה אוהב כסף.

גפני השיב: "זה היה ב'שישי תרבות' וכן עניתי גם תשובה מנומקת וגם כדאי להזכיר שבאותו פאנל היה שם את אביגדור ליברמן שאמר ש "גפני הוא הח"כ הכי מוצלח בכנסת".

דרעי: התכנית שאושרה נותנת מענה לצורך בשמירה על הכנרת
יהדות התורה מתכנסת נגד הסלקציה של שושן פורים
מאמר הכפירה של נפתלי בנט
סמוטריץ' על בנט וימינה: "עוד מפלגת אווירה"
האזינו ללפיד: בנט וסער ישבו תחתי לאחר הבחירות, כרגע זה רק קמפיין
זליכה לבנט: מבטיח לפרוש מהמירוץ לבחירות אם אפסיד בעימות הכלכלי
בעקבות פסיקת הבג''ץ: חברי הכנסת מגיבים
ח''כ טסלר: "אני מתבייש מפני מאות האלפים שעודדנו אותם להתחסן"
פינדרוס: "מציע לאזרחים להגיש תביעה נגד שרי הממשלה"
מרגי למשטרה: "את הקנסות שנתתם אתמול תזרקו לפח"