1,300 יחידות ייבנו ביו''ש: רק 57 לחרדים

בהנחיית השר אלקין: למעלה מ-1,300 יחידות דיור יצאו לשיווק ביהודה ושומרון. כאשר רק 57 יחידות דיור יונגשו לחרדים ולמרות גודלה של ביתר עילית, תוקצה לטובתה י...

1,300 יחידות ייבנו ביו''ש: רק 57 לחרדים אילוסטרציה

בהנחיית השר אלקין: למעלה מ-1,300 יחידות דיור יצאו לשיווק ביהודה ושומרון. כאשר רק 57 יחידות דיור יונגשו לחרדים ולמרות גודלה של ביתר עילית, תוקצה לטובתה יחידת דיור בודדת בלבד.

לאחר קיפאון בבנייה ביהודה ושומרון, פורסמו היום על ידי רשות מקרקעי ישראל ובהנחיית שר הבינוי והשיכון זאב אלקין, מכרזי שיווק ל-1,355 יחידות דיור ביישובי יהודה ושומרון. לפי התוכנית יוקצו היחידות באריאל: 729, בית אל: 346, אלקנה: 102, גבע בנימין: 96, עמנואל: 57, קרני שומרון: 22, ביתר עילית: 1,סה"כ: 1,355

שר הבינוי והשיכון זאב אלקין אמר: "אחרי תקופה ארוכה של קיפאון בבנייה ביהודה ושומרון, אני מברך על שיווקים של למעלה מ-1,000 יחידות דיור. אמשיך ואחזק את ההתיישבות היהודית ביהודה ושומרון".

ח״כ סמי אבו שחאדה (בל״ד, הרשימה המשותפת) מגיב על הצהרת שר השיכון זאב אלקין על שיווק כ-1300 יחידות דיור בהתנחלויות: "ממשלת מנכ״ל מועצת רשע ושותפיו ממשיכה להעמיק את הכיבוש ולעבור על החוק הבנינלאומי ולבנות בהתנחליות. ‏בנט לא הפתיע אף אחד, השאלה מה עושים איתו מרצ ורע״מ חוץ מארגון יום גיבוש וסטנד אפ קומדי בשישי".

באמצע הכביש: המשטרה עצרה חרדים והאשימה אותם
מכת הזיופים: נתפסו נערים שביצעו קניות בשטרות מזויפים בב''ב
עצורים בהתפרעויות במזרח ירושלים: "נפעל ביד קשה"
אלו השינויים בתנועה בעקבות הילולת רשב''י
פעם שלישית בשלושה ימים: גבר במצב קשה בעקבות הכשת נחש
יהודי נפצע קל לאחר שהותקף בעיסאוויה על ידי פלשתינים
שוב: נציב הכבאות אוסר להדליק מדורות בל''ג בעומר
הובא למנוחות לוחם הימ''מ נועם ז''ל
בג״ץ קבע: פרויקט הרכבל ייצא לדרך
החל ממחר: תרגילי התרעות ברחבי הארץ