"ניסיונות הקואליצייה להעמיד פנים - צביעות מקוממת"

יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי בנאום כואב במליאת הכנסת מתקומם על הצביעות של חברי הקואליציה. דרעי נאם: "בכדי להשכיח ולהסתיר את הביקורת העצומה על חלוקת הכספים הקו...

"ניסיונות הקואליצייה להעמיד פנים - צביעות מקוממת" מליאת הכנסת

יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי בנאום כואב במליאת הכנסת מתקומם על הצביעות של חברי הקואליציה. דרעי נאם: "בכדי להשכיח ולהסתיר את הביקורת העצומה על חלוקת הכספים הקואלציוניים, הבוקר הטיח ח"כ יוראי להב שקרים בראיון לגל"צ כשאמר: "השינוי הגדול הוא ביעדים - אנחנו מעבירים את הכספים למטרות חברתיות. תאר לך לאן דרעי, ליצמן, סמוטריץ' ובן גביר היו מעבירים את הכספים האלה".

עוד אמר: "סיעת ש"ס בראשותי העבירה במשך השנים האחרונות מליארד ש"ח מכספים הקואליציוניים אשר יועדו להורדת המע"מ בתחבורה הציבורות והורדת מחירי המים. מהלך חברתי שלא היה כמותו - לכלל האוכלוסיה בישראל".

"הממשלה הנוכחית אישרה בישיבתה האחרונה תוספת של 2 מיליארד שקלים תוספת קואלציונית, וועדת הכספים מחלקת חצי מליארד שקלים", הוסיף.

עוד אמר: "סיעת ימינה מתפארת שהכניסה 153 מליון שקלים כספים קואליציוניים לבסיס התקציב של הממ"ד כשבאותה עת, הכספים של מוסדות החינוך החרדי הוחרגו ולא הוכנסו. החוו"ד המשפטית שמאשרת את הכנסת הממ"ד תואמת גם לחינוך החרדי, אולם סיעת ימינה מגלגלת עיניים עם שקרים. זו צביעות".

לסיום אמר: "סיעת ש"ס פעלה לטובת הכלל, המגמה והרצון להדביק לנו תווית שלילית שקר ביסודה. ניסיונות הקואליציה להטיל רפש באחרים ולהעמיד פנים שהינם פועלים ביושרה. לומר, אנחנו הנאורים, האליטות, ישראל היפה ואילו השסניקים מעבירים את הכספים הקואלציוניים למטרות אישיות - צביעות מקוממת".

יהדות התורה והליכוד חתמו על הסכם בנוגע לתפקידים
ראש הממשלה לשעבר בנט החליט: "לנקות את הרשת"
אביו של טירן פרו שנחטף בג'נין: "אנחנו צריכים פה משילות"
גנץ לגלנט: אתה תהיה שר ביטחון סוג ב'
יריב לוין: "רוצה ששופטי העליון ייבחרו על ידי הכנסת"
גנץ דחה את בקשת בן גביר לבקר את החייל שנשלח למחבוש
הרמטכ"ל ונתניהו תוקפים את בן גביר: להשאיר את צה"ל מחוץ לפוליטיקה
הבקשה של בן גביר מגנץ: "ברצוני לבקר את החייל בבית הכלא הצבאי"
אייזנקוט: "התנהגות הקואליציה העתידית עשויה להביא לפירוק הצבא"
החייל שקרא "בן גביר יעשה סדר" - נשלח ל-10 ימים בכלא צבאי