רבני הציונות הדתית התכנסו: הורו לסמוטריץ' לדרוש את תיק הביטחון

הרבנים קראו לח״כ בצלאל סמוטריץ׳ לעמוד באופן חד משמעי ובלתי מתפשר במו"מ הקואלציוני על הדרישה לתפקיד שר הביטחון כדי לחזק את בטחונה של מדינת ישראל

רבני הציונות הדתית התכנסו: הורו לסמוטריץ' לדרוש את תיק הביטחון בימה - המעודכנים מעדכנים

רבני הציונות הדתית בראשות זקן רבני הציונות הדתית הרב חיים דרוקמן, ראש מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא והרב יעקב אריאל רב העיר רמת גן לשעבר, התכנסו אמש (ראשון) וקיבלו עדכונים מיו״ר הציונות הדתית על המגעים הקואליציוניים להקמת ממשלה.

בפגישה השתתפו הרב דוד חי הכהן ראש ישיבת אורות התורה בת ים, הרב יהושע שפירא ראש ישיבת ההסדר רמת גן, הרב חיים גנץ ראש ישיבת מעלה אליהו, הרב שמעון כהן ראש מוסדות בית מוריה, הרב יואל מנוביץ׳ ראש ישיבת הגולן בחיספין, הרב דוד פנדל ראש ישיבת ההסדר שדרות והרב דוד תורג׳מן ראש ישיבת דימונה.

מ'הציונות הדתית' נמסר כי "הרבנים קראו ליו״ר מפלגת הציונות הדתית ח״כ בצלאל סמוטריץ׳ לעמוד באופן חד משמעי ובלתי מתפשר על הדרישה לתפקיד שר הביטחון כדי לחזק את בטחונה של מדינת ישראל, לחזק את רוח צה״ל, למנוע הקמת מדינה פלסטינית ולהסדיר את ההתיישבות ביהודה ושומרון".

עוד נמסר כי "הרבנים מבקשים לעמוד על דרישת המפלגה לתיקי החינוך והדתות וציינו כי יש חשיבות עליונה שהציונות הדתית תוביל את העשייה למען הזהות היהודית של המדינה ברוח תורת ארץ ישראל".

הרבנים פנו בקריאה אישית לראש הממשלה המיועד בנימין נתניהו להכיר בכוחה בערכה ובשותפותה של הציונות הדתית שזכתה לאמון של למעלה מחצי מיליון מצביעים וקיבלה 14 מנדטים.

'נעם' ו'הליכוד' חתמו על הסכם: מעוז ישמש כסגן שר
לאחר שהתפטר מההמשלה ומהכנסת: בנט יוצא למסע הרצאות בעולם
דרעי יקבל את הפנים והבריאות, בסביבתו דוחים את הביקורת
גנץ: נתניהו יוצר לבן גביר צבא פרטי ביו"ש ומסכן את הפעלת הכוח
נחתם נספח תפקידים להסכם קואליציוני בין הליכוד לעוצמה יהודית
'אור לאחים' קורא להביא לחקיקת חוק נגד המיסיון
דוד ביטן נגד נתניהו: "חושב שהוא עבר את הגבול"
בן גביר דורש: השב"כ יסייע למשטרה להיאבק בפשיעה במגזר הערבי
גולדקנופף: "באתי לייצג את ציבור שולחיי ולעמוד על זכויותיהם"
נתניהו על גולדקנופף: "מה שאמרת כאן לא יישאר כמילים ריקות"