מהבטחות של "מלוניות" ל"מבנים נטושים"; אמר ס' ל'בימה'

"עברנו כבר את השואה האכזרית דיי להמשך"; צועק ס' מהמבנה הנטוש. ס' חולה קורונה הועבר למלונית התאכזב כשמצא שהיא מבנה נטוש. באותו תיעוד שהובא ל'בימה' - יש שם חולי קורונה שלא נהנים במלונית-בלשון המעטה:

מהבטחות של "מלוניות" ל"מבנים נטושים"; אמר ס' ל'בימה' בימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכנים

ללא קרדיט

בימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכנים

כך מתאר ס' לבימה חולה קורונה שהבטיחו לו הגורמים להעבירו למלונית; המקום שאנו נמצאים בו הוא עיר בשומקום בארץ שנקראת ערד, בו נמצאים 250 חולי קורונה במבנה נטוש מאוד. העבירו אותנו לפה מכל מיני מקומות בארץ. אנחנו עכשיו במדבר נידח בדרום ששמו ערד במבנה הנטוש ביותר שלא עברתי בחיי.

"הבטיחו לנו שערד היא מקום הנופש המקוסם לציבור החרדי". "וזהו הנקיון בערד, שומרים על הגיינה נקייה" התבטא בגיחוך. כשהוא מאוכזב קשות מחוסר תנאי קיום מינימליים להתקיים בהם. הוא מתלונן על מקום שבור ומלוכלך עם נקודות חשמל בחוץ ועל אוכל שהוא בחיים לא אכל. "הבטיחו לנו מלון איזה מלון".

מההקלטות של הבחורים הסובלים במקום החולים מקורונה שמשוועים לעזרה, נשמעים קולות של: "אין לנו כלום" "אין מה לאכול" "אין מה לשתות" "אין לנו במה להתעסק החפצים שבורים" "אנחנו מוזנחים במקום לטפל בנו" "בועטים אותנו לכלא רמלה" "בושה וכלימה כמה מדינת ישראל דואגת לחרדים" "תתביישו לכם בוז להתנהגות שלכם כלפי חרדים ככה?" "איפוא ביבי למה אתה שותק ולא עושה בזה משהו ? בושה? תמשיך לחתור בדברים לא רלוונטים במקום לקחת את אחריות החולים במקום ראשון"

"אנחנו סגורים שמורים כביכול מהמנעות שרשראות ההדבקה, ואנחנו רק נהיים יותר חולים" "אנא שמשהו יפצה פה ויעזור" "למה?! המדינה שכחה אותנו באמצע המדבר ללא אוכל ומים" "עברנו כבר את השואה האכזרית דיי להמשך". "זוועה" "זוועה כזאת לא ראיתי" "אני את הבריאות מאבד כאן" "האחראים רק מג'בים שמירת טוהר המלון שלא ידברו מילים כאלה והעיקר שאנחנו נמות" "הם חושבים שאנחנו חולי קורונה שמלאים בחיידקים והביאו אותנו לפה להידבק מחיידקי הליכלוכים" "מלכודת העכברים נלכדתי בהם עד מתי נזעק מכלא חיינו? מתי יענו לנו ראש ממשלתינו? זוועה מקומות כינוס הקורונה. תראה ביבי אין שר בריאות טוב זה המצב" "זוועה חיי נהפכו לחורים" "מלונית הקורונה הכי חמה בגיהנום"

כמה חברה אתם במלונית?
"250 איש, אנו מאוד לא שמורים פה אנא. אחד יכול להדבק מהשני" "אני כבר בפיצוצים כאבי ראש הזויים" "אני לא אוכל הרבה זמן ואני דק כמו מקל יש לי כאבי בטן" "בא לי להקיא...מהאוכל" "איך זרקו אותנו למקום הזה? כמה התחילו לצעוק שהם לא יכולים ואז האחראים הזיזו קצת את הזבל, איך שולחים אותנו למקום כזה, אנחנו איסטניסטים איך עושים לנו את זה"

וכך מתאר ס' - מיחידי הסגולה שבאותו המבנה - את מה שהחבר'ה חווים, הוא אומר "נגמר לי כבר..למה הם הורסים אותנו?"

בימה - המעודכנים מעדכנים
חשיפה: האם הכתב 'עמית סגל' באמת איכזב את 'נתניהו'?
לחברים לסירה! בואו לא נגזים!
משתחווים רווחים - מאמר נוקב ומאלף בראי התקופה
החסידים תקועים: איפה שר החוץ אשכנזי? איפה ראש הממשלה? לאן נעלמו כל העסקנים?
הח"כ בזעם ל 'בימה': טיסות והפגנות כן, חגים ואומן לא
חֹק לְיִשְׂרָאֵל הוּא; מִשְׁפָּט לֵאלֹקֵי יַעֲקֹב (מתפילות ראש השנה)
השרה החרדית: "שיהיה ברור: כל מי שמתנגד לסגר - לא דואג לציבור, אלא להיפך"
האומנם? כתבים חרדיים מזלזלים במנהגים חסידיים?
טור דעה: האם מגיע לי סגר?
עובדות והנהגות שקיבל הגר"מ שטרנבוך מרבותיו על עבודתינו בחודש אלול