בעיצומו של ערב ההוקרה: המשתתפים נדהמו מברכתו של שר התורה • צפו

בסופ"ש האחרון נערך באולמי ג'ויה מיה בצומת נחשונים, כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון "רפואה ושמחה", בהשתתפות בכירי המשק, אישי ציבור, ...

בעיצומו של ערב ההוקרה: המשתתפים נדהמו מברכתו של שר התורה • צפו כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון

בסופ"ש האחרון נערך באולמי ג'ויה מיה בצומת נחשונים, כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון "רפואה ושמחה", בהשתתפות בכירי המשק, אישי ציבור, מנהלי הפעילות, וקהל רב אשר בא להוקיר את הארגון החשוב, ולהכפיל את העשייה המדהימה.

במשך שעה ארוכה קיבלו ראשי רפואה ושמחה את האורחים הרבים מכל קצוות הארץ, אשר נכנסו לחצר האולם שם המתינו להם ברים מפוארים וגדושים בבשר, דגים וכל מיני מטעמים.

לאחר נאום מרגש במיוחד של יו"ר ומייסד "רפואה ושמחה" הרב ישראל צישינסקי, אשר בו הרחיב על התפתחות הארגון מיום היווסדו לפני קרוב ל-20 שנה, ועד היום בו הוא מתנוסס בראש רשימת ארגוני החסד הגדולים בישראל, הוזמן מנכ"ל הארגון מאיר קווין לשאת את נאומו בפני המשתתפים, כאשר בתחילת דבריו הדהים את הציבור אשר לא נשאר אדיש.

"לפני שאתחיל הכנתי לכם הפתעה. מקובל ללכת לבקש ברכה להצלחת הקמפיין או הארגון. אני הלכתי לבקש את ברכת מרן שר התורה למשתתפי הערב הזה. ביקשתי ברכה שמי שיסייע לקמפיין ההכפלה זה יחזור אליו בכפולות.

לאחר ברכתו של מרן שר התורה, הוסיף הרב קווין והרחיב על פעילות הארגון. "בשנתיים האחרונות זינקה 'רפואה ושמחה' בזכותכם לקדמת הבמה של ארגוני החסד בארץ ובעולם. רואים את האמבולנסים שלנו מסיעים באהבה חולים ומוגבלים. הקמנו מחלקה להשאלת ציוד רפואי מיוחד שאין להשיג בשום מקום".

"רשת המתנדבים און ליין שלנו נמצאת כמעט בכל עיר ויישוב ברחבי הארץ ובעוד מאות קהילות יהודיות ברחבי העולם! הקשר המיוחד הזה נותן לנו את היכולת לשנע תרופות ודגימות דם להצלת חיי חולי סרטן בארץ ובעולם".

הרב קווין נשמע נרגש במיוחד וממשיך: "לעולם לא נוכל לספור את כמות האנשים שחייהם ניצלו וסבלם הוקל בזכות שיתוף הפעולה של כולנו עם כל ארגוני החסד בארץ ובעולם! הפעילות נמשכת כמעט 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. גם כשאנו יושבים בסעודת שבת - הפעילות ממשיכה בלוס אנג'לס ששם השעה 10 שעות לאחור ובניו זילנד ששם השעה 10 שעות קדימה".

"קשה לחשוב איך היינו עוברים את משבר הקורונה בלי השקיות המפורסמות שלנו שהכילו תרופות, מזון ואפילו ממתקים וצעצועים לחולים ומבודדים בבתים ובמלוניות הקורונה. אסון מירון? התייצבנו! אסון קרלין? היינו שם! עשרות יהודים תקועים לאורך הלילה בשדה התעופה בפרנקפורט? אנחנו איתם! לפני כמה חודשים הפקנו את הנופשון הראשון בישראל ואולי גם בעולם לתינוקות בעלי נכויות והוריהם - בעלות של מאות אלפי שקלים!"

בעיצומו של ערב ההוקרה; המשתתפים נדהמו מברכתו של מרן שר התורה

 כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון

"בשנתיים האחרונות זכינו לסייע למעל חצי מליון יהודים בארץ ובעולם. והכל בחינם! הקמנו מערכת של עשרות אלפי אנשים טובים שרק מחפשים לעשות טוב. והכל שלכם ובזכותכם!" סיים המנכ"ל מאיר קווין את נאומו המיוחד.

במהלך הערב עלה לבמת הנואמים בהפתעה אב נרגש לילד בעל מוגבלות קשה, אשר השתתף בנופשון המיוחד שיזם הארגון לפני תקופה, ושיתף את הנוכחים בהצלת חיים כפשוטו, אשר גרם לו ולמשפחתו הנופש הייחודי אליו הוזמן חינם.

בסיום הערב סחו הכל הודות ברכתו המיוחדת של מרן שר התורה, כאשר לאחר תרומתו לקופת הארגון הוסיף באופן נדיר ביותר את צמד המילים; "יישר כח". את הערב המיוחד בהנחיית מנחם טוקר, הנעימה והרקידה מקהלת יחד עם בעל המנגן ארי היל, בליווי הקלידן דודי פלדמן, בהפקה מושלמת של מאיר מרגלית.

 כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון כנס השקה יוקרתי לתוכנית הכפלה לפעילות הענפה של ארגון
לראשונה מיום הקמת היישוב: המועצה המקומית שיפצה אולמות לימוד ושמחה
ירושלים: אירוע שריפה בבניין מגוררים בשכונת סנהדריה
"חזרנו 30 שנה אחורה": מסכמים שלוש שנים לסגירת שדה דב
כביש 90 ישודרג בסכום כולל של 410 מיליון
עוקץ כרטיסי המתנות: כך נעקצו עשרות אלפי שקלים
חריג: המפכ"ל נפגש עם מנהיג הפלג החרדי הקיצוני
יום המודעות לחטיפת ילדי תימן: לאן הלכו הילדים?
רגע לפני שנשרף כליל: חולץ ספר התורה מבית הכנסת
אושר: הפקחים יתנו יותר דוח''ות לכלי רכב דו-גלגליים
תופעת הצ'יינג'ים הלא-חוקיים: "מנצלים את המשבר הכלכלי"