בשורות טובות: הרב שנפצע קשה מרקטה והיה נתון במצב קריטי משתחרר היום מביה"ח

לאחר 14 יום בהם שהה ר' אשר ביטון תושב העיר אשדוד בבית החולים במצב קשה עקב פגיעת רקטה, כעת מצבו טוב ואף משתחרר מבית החולים

בשורות טובות: הרב שנפצע קשה מרקטה והיה נתון במצב קריטי משתחרר היום מביה"ח הרב ביטון

הרב ביטון נפצע קשות לפני שבועיים ימים כתוצאה מפגיעת רקטה בעירו- אשדוד. מספר הרב אשר "בכל ערב אני אוסף מכמה מאפיות את כל מה שנשאר, ומחלק למשפחות באזור. באותו ערב, היו כל כך הרבה מקרים שלא היו צריכים לקרות.

האוטו לא התניע לי, ואז הסירנה התחילה. הבנתי שלא כדאי להיכנס למאפיה, התכופפתי ושמתי את היד על הראש. ראיתי אש יוצאת מהקניון, זה היה מפחיד".

הרב אשר מוסיף: "קיבלתי את החיים במתנה. היו הרבה ניסים גדולים".

יצויין כי בימי ראש השנה על אף מצבו לא ויתר הרב ביטון כשהוא פועל במאמצים עילאיים על מנת לשמוע קול שופר ואף דאג לזכות את כלל הצוות הרפואי במצוה יקרה זו.

בנו של ביטון, סיפר מייד לאחר תקרית האירוע: "בשעה 20:00 הוא היה צריך להגיע לחנות כדי לאסוף את המאפים שנשארו ולחלק אותם לאנשים קשי יום. הוא יצא בדיוק מהרכב והייתה אזעקה. הוא נצמד לקיר ואז הרים את הידיים כדי להגן על הראש וחטף רסיס במרפק ובכל הגוף".

הרב אליהו אלטמן, ראש ישיבת "עטרת צבי אשדוד" אשר בהה מתפלל הרב ביטון, מוסיף כי "אשר הוא תלמיד מיוחד שמוסר את נפשו למען הזולת, וזה מה שהוא עשה אתמול בלילה. הוא נסע במיוחד למאפייה כדי להביא את הלחמים שנשארו לנזקקים באשדוד, וממש ברגע שהוא יצא מהאוטו החלה האזעקה והוא לא הספיק להגיע למקום בטוח".

נחשף בכנסת: המדינה מפקירה את האכיפה בכבישים ביהודה ושומרון
שוב: הנהגים ישביתו את התחבורה הציבורית ביום חמישי
נמשיך להיתקע בדרכים? זהו חוק המטרו שעומד בלב המחלוקת בכנסת
אושר בטרומית: אבו כביר יחלל שבת
בג'יפ יוקרתי: נתפס "קבצן" - ו'נכד של רב מקובל'
"זו חרפה": תושב השומרון שהותקף ע"י פלסטינים ונעצר על לא עוול בכפו
מחר: נהגי האוטובוסים בשביתה חדשה
לראשונה מיום הקמת היישוב: המועצה המקומית שיפצה אולמות לימוד ושמחה
ירושלים: אירוע שריפה בבניין מגוררים בשכונת סנהדריה
"חזרנו 30 שנה אחורה": מסכמים שלוש שנים לסגירת שדה דב