שמן נדיף המופק מעלי אורגנו בר עשוי לרפא פסוריאזיס

מדווח בספרות הרפואית על טיפול עם שמן נדיף המופק מאורגנו בר, שהצליח לרפא אשה שסבלה ממחלה זו // מאת: דר' מרדכי הוכברג ז"ל, מראשוני התזונאים בארץ

שמן נדיף המופק מעלי אורגנו בר עשוי לרפא פסוריאזיס

בארה"ב, כ- 7.5% מן התושבים סובלים מפסוריאזיס בדרגות חומרה שונות. מדווח בספרות הרפואית על טיפול עם שמן נדיף המופק מאורגנו בר, שהצליח לרפא אשה שסבלה ממחלה זו. שמן זה נחשב לאנטיביוטיקה טבעית והוא עוזר לאנשים להבריא מברונכיט אקוטי וגם כרוני, מקנדידה ומפטרת ציפורנים. הוא נמצא מרפא גם פסוריאזיס ואקנה.

לאחרונה פורסם מחקר עם שמן זה, מחקר שנעשה באוניברסיטת אריזונה. במחקר נמצא שאחד מן המרכיבים של שמן האורגנו, קרבקרול, נמצא מפרק ציפוי חלבוני של וירוס תוקפני שפגע בבריאות עור של אנשים רבים באזור האיים הקריביים. כך, חומר טבעי אחר היה מסוגל לחסל וירוסים אלו.

כוח הריפוי של שמן 73P המופק מאורגנו

הריכוז הגבוהה של פנולים המצוי בשמן אורגנו הופך אותו לחומר מאוד יעיל נגד אינפקציות ובמיוחד כנגד אינפקציות פטרייתיות, אותן הוא מרפא עם טיפול מקומ תוך זמן קצר ביותר. 73P הוא למעשה שם מסחרי של שמן אורגני המכיל 73% פוליפנולים, והשאר הם חומרים רפואיים רבי השפעה נוספים המופקים מאורגנו בר. יש בו יכולת נוגדת חמצון כ- 50 פעם יותר מזו שיש בתפוחי עץ והוא עשיר במינרלים סידן, מגנזיום וברזל. הוא נחשב לאחד מן המקורות הטבעיים היותר עשירים בברזל. מצויים בו החומרים הטבעיים קרבקרול, תימול, טרפנים, חומצה רוזמרינים ונרינגין – כל אלו תורמים ליכולתו המעולה כצמח מרפא – הם מגבירים את יכולת הפעולה של המערכת החיסונית, פועלים כאנטיהיסטמינים טבעיים ומונעים נזק של רדיקלים חופשיים.

מרכיבים אלו של הצמח נמצאו אנטי-דלקתיים ואנטי-ויראליים והם מונעים התרבות קנדידה. זהו חומר מאוד יעיל למניעת הצטננויות וקיצור מהלכן. מאחר ונמצאה שמרבית מקרי הפסוריאזיס קשורים לריבוי קנדידה בגוף, שמן זה נמצא עוזר לרבים מן הסובלים מפסוריאזיס. שמן אורגנו הוא אחד מן החומרים היותר יעילים הקיימים בנגד אינפקציות בעור, פסוריאזיס למחלות נוספות – אין צורך להשתמש בתרופות כימיות על כל נזקן. זוהי דרך להלחם באינפקציות בלי לפגוע בבריאות כפי שקורה עם טיפול בתרופות כימיות.

להזמנת חוברות תזונה פלוס ניתן להתקשר לרויטל הוכברג
052-8603617


מקורות
www.youtube.com
www.naturalnews.com
www.huffingtonpost.com
www.livestrong.com

אורגנו; עשבי תיבול, אילוסטרציה
עזרה זדונית: מחקר חדש מגלה - כך "נעזור" לאדם שאנו מקנאים בו
איך לחסן הגוף מווירוסים? חובה לכל אדם
חוקרים פיתחו אלגוריתם הקורא את ה-DNA שלנו כשפה אנושית
משה ליאון לטובת שמירת צביון נקי לעיר ירושלים
מדהים: כך תתאפשר הפרדה מדויקת של חלקיקים ננומטריים
נעליים מודפסות בתלת מימד? חיבור בין החברות יאפשר חדשנות מדהימה
תחזית איומי הסייבר לשנה הבאה: מתקפות הסייבר מכוונות לכל היעדים
מיומנויות למידה או חשיבה במתמטיקה
חיקוי של הטבע: משלוח ישיר לתאי העצב
פיתוח חדשני מאפשר הובלה של מחטים ניתוחיות מעוקלות לרקמות "נחבאות"