זום נכנסת לשוק הטלפוניה הישראלי • 'זום פון'

שירות טלפוניה מבוססת ענן מושק בישראל במקביל למכשירי ״טלפון זום״ שיסייעו לניהול שיחות בסביבת העבודה • כל הפרטים

זום נכנסת לשוק הטלפוניה הישראלי • 'זום פון' הטלפונים החדשים

זום, שכבר ביססה את מעמדה בישראל כפלטפורמה מובילה בתחום פגישות הווידאו, נכנסת גם לשוק הטלפוניה הישראלי. החברה הודיעה על זמינות של שירות הענן 'זום פון' בישראל.

במקביל, חשפה החברה 3 מכשירי 'זום פון' – קטגוריה חדשה של חומרה המיועדת לסביבת העבודה ההיברידית, מהמשרדים הביתיים ועד לחללי העבודה המשותפים. המכשירים משלבים את הטכנולוגיה של זום עם חומרה של Poly ו- Yealink לטובת פתרון טלפון שולחני 'הכל באחד' עם מסך מגע המיועד לפגישות וידאו ב-HD, שיחות טלפון ושיתוף מסמכים אינטראקטיבי.

טלפוניה מבוססת ענן

השירות שמוצע לעסקים ולארגונים בישראל (וב-45 מדינות נוספות) הוא מערכת טלפוניה מבוססת ענן, הזמינה כתוסף לפלטפורמת זום הקיימת ומספקת שיחות מאובטחות ובאיכות קול HD כפתרון חלופי ל-PBX (הטלפוניה המסורתית). תוכנית הבסיס שמציעה זום - Global Select - היא תוכנית שמאפשרת לחברות עם סניפים במספר מדינות לעבור לתוכנית אחת בתעריף אחד שמאפשר שיחות ב-46 מדינות, כמו גם מספר חיוג ישיר (DID) לכל רישיון שימוש. הפלטפורמה תומכת בשיחות יוצאות ונכנסות דרך קישוריות רשת טלפון ממותג ציבורי מקומי (PSTN), כך שארגונים יכולים להחליף את המרכזייה הקיימת שלהם ולרכז את כל דרישות התקשורת העסקית באותו המקום, עם מערכת ניטור שמאפשרת פיקוח בכל עת על איכות השיחות. ניתן להוסיף גם חבילת תקשורת בינלאומית לא מוגבלת כאשר יש צורך לשיחות בין מדינות.

השירות הגמיש מאפשר ניהול ופיקוח על כלל המשתמשים במערכת מרכזית אחת, עם כל שירותי ה- PBX הקלאסיים, המאפשרים תקשורת זורמת בין כל הגורמים בארגון: משתמשים יכולים לקרוא תמלול, או להאזין להודעות קוליות ישירות מהאפליקציה, לשנות את זהות המשתמש בשיחה יוצאת, להקליט שיחות בלחיצת כפתור ואפילו למנות אדם אחר לקבל שיחות בשמם עם מערכת ניתוב שיחות חכמה.

לדברי דארן פאטי, מנהל אזור EMEA Zoom Phone בזום, תמו הימים שבהם ארגונים צריכים לתמרן בין מספר ערוצי תקשורת, בין מחלקות ומדינות שונות, עם מספר שונה לכל עובד, מספקים שונים, שלא תמיד יכולים לספק איכות שיחות ברמה קבועה ואיכותית, או אבטחה מלאה.

מכשירי ה-'זום פון'

מכשירי ה-'זום פון' קלים להתקנה ולשימוש וייעלו את העבודה הן עבור משתמשי קצה והן עבור מחלקות ה-IT הארגוניות. הם כוללים כרגע 3 דגמים: CCX 600 Desk Phone ו- CCX 700 – טלפון שולחני עם מצלמת וידאו משולבת – שניהם של חברת Poly וטלפון הווידאו החכם -ה-VP59 של Yealink.

המכשירים החדשים יכולים להסתנכרן עם לוח השנה, פגישות מתוכננות ורשימות קשר. מסך המגע בהם מאפשר להשתמש בהם כ״לוח מחיק״ אינטראקטיבי לטובת שיתוף תכנים ועבודה משותפת.

״זום ממשיכה להפגין קצב חדשנות מהיר״, אומרת אלקה פופובה, סגנית נשיא ב- Frost & Sullivan. ״'זום פון' הוא אלטרנטיבה לטלפוניה המסורית ומכשירי ה-'זום פון' החדשים, הקלים ליישום, לתפעול ולניהול, יחזקו את החלופה עבור עסקים וארגונים״.

נחשף: כך קופת החולים כללית חוסכת על חשבון חולי הסרטן
כלכלת ישראל יורדת למקום ה-27 במדד הבינלאומי IMD
"העלאת מסים תהיה שגיאה טראגית"
תופעת המדבור והבצורת • האיום העולמי
הרביזיה נדחתה: ח"כ אלכס קושניר נבחר ליו"ר ועדת הכספים הזמנית
מהפך בתחום הבניה - בניה חסכונית, אקולוגית ופרקטית יותר
ליברמן: "מה שצפוי להעסיק אותנו במיוחד זו עליית המחירים החדה"
ליברמן: "לנהל את האירוע בצורה ממלכתית ואחראית"
בנק לאומי ישלם: גבו הון תועפות על מכתב התראה
אזהרה: אל 'תסדירו' את חשבון החשמל