פיגוע רצחני משולב סמוך לאריאל: שלושה בני אדם נרצחו, ארבעה נפגעו

פיגוע רצחני סמוך לאזור התעשייה אריאל: מחבל דקר ודרס שני אזרחים באזור התעשייה, לאחר מכן גנב רכב ודרס אדם נוסף בכביש 5, בהמשך התנגש ברכבים ורכבו הושבת

פיגוע רצחני משולב סמוך לאריאל: שלושה בני אדם נרצחו, ארבעה נפגעו

פיגוע רצחני סמוך לאזור התעשייה אריאל: מחבל דקר ודרס שני אזרחים באזור התעשייה, לאחר מכן גנב רכב ודרס אדם נוסף בכביש 5, בהמשך התנגש ברכבים ורכבו הושבת אז נטרל בירי ע"י חיילים ומאבטחים.

בפיגוע הקשה נרצחו שלושה בני אדם במקום, ארבעה נוספים נפגעו בדרגות שונות ופונו לבית החולים לקבלת טיפול רפואי.

מדוברות מד"א נמסר כי "חובשים ופראמדיקים של מד"א בסיוע כוח רפואה של צה"ל העניקו טיפול רפואי לסה"כ 6 נפגעים, בהם 2 שמותם נקבע בשטח (1 באריאל ו-1 בכביש 5) ופינו לבי"ח בלינסון 4 פצועים, בהם 1 אנוש ו-3 קשה.

באזור התעשיה באריאל סמוך לתחנת דלק טן: פראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר כבן 35 עם פצעי דקירה בפלג גופו העליון ומפנים לבי"ח בלינסון בסיוע כוח רפואה של צה"ל 3 פצועים, בהם 1 אנוש תוך כי פעולות החייאה ו-2 קשה בהכרה כבני 40 עם פצעי דקירה.

בכביש 5 ממחלף חוצה שומרון לפדואל: פראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר בן 50 עם פגיעה רב מערכתית שנפגע בתאונת דרכים ומפנים לבי"ח בלינסון גבר בן 35 במצב קשה בהכרה עם דקירה בפלג גופו העליון.

פראמדיק מד"א נריה קתוע שטיפל בפצוע סמוך לש"ג באריאל סיפר: "גבר בן 36 שכב בסמוך לש"ג כשהוא סובל מפצע דקירה בפלג גופו העליון. הוא היה בהכרה ותקשר איתנו, מיד הענקנו לו טיפול רפואי שכלל עצירת דימומים וחבישות, הכנסנו אותו לניידת לטיפול נמרץ ופינינו אותו לבית החולים במצב קשה. פצוע נוסף במצב אנוש שהיה מחוסר הכרה טופל ע"י כוח רפואה של צה"ל".

פראמדיק מד"א תומר פיין וחובש רפואת חירום במד"א אנטולי פירר סיפרו: "סמוך למשאבות בתחנת הדלק שכבו 2 פצועים שסבלו מפצעי דקירה. גבר כבן 35 היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה ולאחר בדיקות רפואיות פראמדיקית של מד"א קבעה את מותו. הפצוע השני, גבר כבן 40 היה בהכרה מעורפלת, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל מתן תרופות ופלזמה על מנת לייצב את מצבו ופינינו אותו לבית החולים במצב קשה שם הוא הורדם והונשם".

אחת מזירות הפיגוע סמוך לאריאל
חייל צה"ל חמד לצון ודיווח למשטרה: "חטפו אותנו"
הצהרת תובע נגד פלסטינים שהשליכו אבנים בסילוואן
נהג אוטובוס נפצע באורח קל מזריקת אבנים בירושלים
"לקיים שגרת חיים מלאה": מפכ"ל המשטרה סייר יחד עם הממ"ז בירושלים
תג מחיר: 5 רכבים נשרפו כליל בסמוך לירושלים
שב״כ סיכל פיגוע מטען בישראל ע״י תושב רצועת עזה
פיגוע דריסה בבאר שבע: נער נפצע באורח בינוני
"הלחץ עבד, ישראל לא נתנה דבר בתמורה": גופתו של טירן פרו הוחזרה
נס גדול: בלון גז הוצמד למטען נפץ אך לא התפוצץ
גנץ: "זמנם של מבצעי, מתכנני ומממני הפיגועים - קצוב"