בזמן שהאופוזיציה מתמהמהת: היו''ר הכנסת מאייש את וועדת האתיקה

בהמשך להחלטתו על הפעלת ועדת האתיקה של הכנסת ולהיוועצות משפטית שהתקיימה היום בלשכתו, הוציא הערב יושב-ראש הכנסת ח״כ מיקי לוי כתבי מינוי חדשים לאיוש וועדת ...

בזמן שהאופוזיציה מתמהמהת: היו''ר הכנסת מאייש את וועדת האתיקה יו''ר הכנסת מיקי לוי

בהמשך להחלטתו על הפעלת ועדת האתיקה של הכנסת ולהיוועצות משפטית שהתקיימה היום בלשכתו, הוציא הערב יושב-ראש הכנסת ח״כ מיקי לוי כתבי מינוי חדשים לאיוש וועדת האתיקה לח״כ אוסאמה סעדי (הרשימה המשותפת) ולח״כ מיכל וולדיגר (הציונות הדתית) כחברי הוועדה ולח״כ אופיר כץ (הליכוד) כממלא מקום.

יו״ר הכנסת לוי:״אמשיך לעשות כל מאמץ כדי לאייש ולהפעיל את ועדת האתיקה של הכנסת מתוך אחריות לפעילות התקינה והראוייה של הבית״.

תגובת חבר הכנסת אופיר כץ לפנייתו של יו״ר הכנסת למינוי לוועדת האתיקה: "בהמשך לפנייתו של יו״ר הכנסת לחבר הכנסת אופיר כץ בטלפון ובהתאם לעמדת סיעת הליכוד, חבר הכנסת כץ אינו מעוניין במינוי ומוותר עליו, כל עוד הקואליציה תמשיך לדרוס את האופוזיציה".

חה"כ שלמה קרעי, הגיב על הניסיון הנוסף של מיקי לוי להקים ועדת אתיקה תוך המשך רמיסת האופוזיציה: "הצביעות והמוסר הכפול לא יעזרו ליו"ר הכנסת. גם אם יצליח להשיג 3 חברים בוועדת האתיקה, לא נקבל את סמכותה. הוא הראשון שצריך לעמוד בפני ועדת האתיקה בעקבות ההתנהלות הדורסנית שלו. כל עוד לא יגרום לקואליציה ההזויה שהוא משרת, לתת לאופוזיציה את הייצוג הראוי לטובת חצי העם, אין על מה לדבר".

"יש למצוא פתרון למנוע הלנת המת ללא יהודים בלי לגרום לחילולי שבת"
קארה לכסיף: "צריך להעיף אותך מפה, אני מגייס חתימות לשם כך"
"מכרו את נשמתם לשטן": קרעי על הנהגת המדינה
פרוש בפנייה דחופה לבנט: "ישנה תחושה שאין בעל הבית"
ליברמן: "להחרים פגישות עם אבו מאזן, אסור להפוך אותו ללגיטימי"
"שוב באת להבטיח הבטחות?": ראש מועצת בית אל על ביקור בנט באלקנה
כהנא על הילולת רשב''י: "לא כל אחד יוכל לחגוג בדיוק כפי שהיה חולם"
הוגשה עתירה לבג״ץ על הפיכת ביתו הפרטי של בנט למעון רשמי
סגן השר קארה מחתים ח"כים על מנת להדיח את ח"כ כסיף
האזהרה של גנץ: "מדינה יהודית - בין גדרה לחדרה"