הליכוד על בנט: "משסה הורים אלו באלו"

כפי שדיווחנו מעל 'בימה' זו, בחדשות 13 נחשף כי בנט מוכן לסכסך את עם ישראל למען ההתחסנות. בדיון בקבינט הקורונה אמר בנט כי ברצונו שההורים יפעילו לחץ על היל...

הליכוד על בנט: "משסה הורים אלו באלו"

כפי שדיווחנו מעל 'בימה' זו, בחדשות 13 נחשף כי בנט מוכן לסכסך את עם ישראל למען ההתחסנות. בדיון בקבינט הקורונה אמר בנט כי ברצונו שההורים יפעילו לחץ על הילדים על מנת להגדיל את אחוזי ההתחסנות: “לא נכון לקיים את זה באופן שכבתי, אני רוצה שההורים יריבו אחד עם השני. אני רוצה שההורים של אלה שחיסנו את ילדיהם יפעילו לחץ עם ההורים שלא חיסנו”.

בתגובה לדברים החמורים הגיבו בליכוד: "במקום לקחת אחריות הוא מאשים אתכם – אזרחי ישראל. הוא משסה הורים אלו באלו כדי לכסות על המחדל. בושה".

בנוסף, ב‌תגובה לדברי בנט אמר יו״ר סיעת הליכוד מיקי זוהר: "כך לא מאחדים את העם, בנט וממשלתו עושים בדיוק את ההפך".

מהנהגת ההורים הארצית נמסר אתמול: "הדברים המיוחסים לראש הממשלה, על כך שרוצה, לכאורה, שההורים יריבו האחד עם השני, מזעזעים ומוטב היה שלא היו נאמרים כלל. הורי וילדי ישראל אינם כלי משחק בידי ראש הממשלה".

עוד דרשו: "הנהגת ההורים הארצית דורשת מראש הממשלה לחזור בו מאמירתו וחשוב מכל - לאפשר לכל ילדי ישראל את זכותם הבסיסית ללמוד במוסדות החינוך תחת בדיקות או חיסונים ולא תחת חיסונים בלבד. בניגוד לאמירה הזו - ההורים לא יריבו זה עם זה. ההורים כולם כאחד דורשים מהממשלה לאפשר את הבדיקות לצד החיסונים לתלמידים, כמו כל מגזר אחר ולחדול מהמתווה הכיתתי שהוא לא הגיוני ולא ריאלי".

בנט וראש הממשלה החליפי לפיד
"הממשלה לא יכולה להסתתר מאחורי ביידן"
מקלב: "שרי הליכוד לשעבר אינם מכירים את עבודת הכנסת"
בן גביר על סער: "פגיעה באינטלגנציה"
ממלכת ירדן מציגה: כך נמנע מכירת קרקעות ליהודים
בנט: "אל תתרשמו מהצעקות בכנסת"
ראש העיר החרדי שיבח את ממשלת השמאל ועורר סערה
דרעי: "כנסת ישראל חייבת לקבע את המאבק בעוני בראש סדר העדיפויות"
הלם: איימן עודה תקף את בן גביר
"חוק החשמל של רע"מ מסוכן לשלטון החוק"
"הכנסת הפכה סופית לקרקס"