הרחיבו את גבולות הקדושה - בגני תקווה

ח"כ אוריאל בוסו במעמד קביעת מזוזה במעון היום החדש של 'כאייל תערוג' בגני תקוה: התשובה האמתית לאלו המבקשים להצר את צעדי החינוך התורני-הקמת מוסדות נוספים

הרחיבו את גבולות הקדושה - בגני תקווה חבר הכנסת אוריאל בוסו קובע מזוזה

רבנים ואישי ציבור יחד עם הרב אייל עמרמי וחבר הכנסת אריאל בוסו, השתתפו ביחד עם ראש מועצת גני תקווה הגב' ליזי דלריצ'ה וסגן ראש המועצה טל מתתיהו במעמד חנוכת המעון החדש של מוסדות 'כאייל תערוג' בגני תקווה. המעון החדש מצטרף לגנים הפועלים בגני תקווה המהווים חלק מהרחבת גבולות הקדושה של מוסדות הקירוב 'כאייל תערוג' שבשכונת הר חומה בירושלים בנשיאות הרב אייל עמרמי.

בדברים שנשא חבר הכנסת אריאל בוסו הוא עמד על היותו של הרב אייל עמרמי חלוץ לפני המחנה שנשלח על ידי מרן רבי עובדיה יוסף זיע"א, לזכות את הרבים ולקרבם לאביהם שבשמים: 'המהפכה שמחולל הרב עמרמי בירושלים כשלוחו של מרן, נמשכת במלוא העוז והעוצמה. בימים שקמים להצר את צעדיהם של שומרי התורה הרב עמרמי הוא הבשורה של כן ירבה וכן יפרוץ.

הרב אייל עמרמי נשיא המוסדות שיבח את חבר הכנסת אוריאל בוסו, שזכה תוך תקופה קצרה בכנסת להיות שליח נאמן למשלחיו ולעשות קידוש ד': 'זיכה אותו הקב"ה להיות שליח נאמן של מועצת החכמים להשיב חורפינו דבר דבור על אופניו. רהיטות לשונו עושה כבוד לתנועת ש"ס ולעומד בראשה ידידי יו"ר התנועה שר הפנים אריה דרעי'.

נשיא המוסדות הודה לראש המועצה הגב' ליזי דלריצ'ה, ולסגן ראש המועצה מתתיהו טל שנרתמו למען פתיחת המעון החדש. ראש המועצה אמרה כי היא רואה זכות בהקמתם של מוסדות נוספים בגני תקווה שנותנים לכל הקהילות במועצה את המענה החינוכי המקצועי הטוב ביותר.

בשנים האחרונות מוסר הרב אייל עמרמי שיעורים בכל רחבי הארץ. הייחודיות של השיעורים אינה רק בתוכן המרתק שלהם אלא בעובדה שהם נועדו לטעת שורשים ויתד להקמת מוסדות תורה וחסד ולקרב עוד ועוד משפחות לאביהם שבשמים ולהשפיע עליהם בנועם הליכות שישלחו את ילדיהם לחינוך תורני. לאחר ההצלחה הגדולה של הקמת גני הילדים במועצה והביקוש הגובר למעונות היום, נחנך המעון החדש של מוסדות 'כאייל תערוג' בגני תקווה.

אוריאל בוסו יחד עם הרב אייל עמרמימתתיהו טל, אוריאל בוסוחבר הכנסת אוריאל בוסו קובע מזוזה
לקראת יום העצמאות: סגר ברחבי יהודה ושומרון
בן גביר על תקיפת האוטובוס: הממשלה מתחילה לאבד שליטה
אוטובוס נכנס לשכונת עיסוויה בירושלים והותקף בידי פורעים
ירושלים: שריפה בתחנת הרכבת 'נבון' • צפו
צפו: כיצד הרשות הפלסטינית הקימה בית ספר לא חוקי
שחרור ההגבלות: 10,000 איש במקום פתוח
ביתר עילית: כך בחורי הישיבות אגרו כוחות בבין הזמנים • צפו
בית שמש: בן 5 נמצא ללא הכרה ברכב הוריו
6 מיליון ש''ח: קנס עצום לבזק על הטעיית אלפי לקוחות
היום ב-10:00: צפירה ברחבי הארץ