"לפיד, תושבי הדרום נצורים בבתיהם ואתה יוצא לנופש בצפון?"

ראש הממשלה יאיר לפיד צפוי לצאת היום לחופשה בצפון הארץ, זאת למרות המתיחות הביטחונית וההגבלות הקשות המוטלות על תושבים רבים בדרום הארץ. בעקבות זאת קורא עו"...

"לפיד, תושבי הדרום נצורים בבתיהם ואתה יוצא לנופש בצפון?" ראש הממשלה יאיר לפיד

ראש הממשלה יאיר לפיד צפוי לצאת היום לחופשה בצפון הארץ, זאת למרות המתיחות הביטחונית וההגבלות הקשות המוטלות על תושבים רבים בדרום הארץ.

בעקבות זאת קורא עו"ד ליאור קצב, מתמודד מחוז הנגב והדרום בתנועת הליכוד, לראש הממשלה יאיר לפיד לבטל את חופשתו המתוכננת.

"הניתוק של ראש הממשלה יאיר לפיד הגיע הפעם לשיא חדש. אחרי שבחר לזלזל במסורת יהודית בת אלפיים שנה וקבע את חופשתו ביום בו עם ישראל מתאבל על חורבן בית המקדש – כעת נראה שהניתוק הוא לא רק מההיסטוריה והמורשת – אלא גם מהמציאות שלנו כאן ועכשיו."

"רבים מתושבי הדרום נצורים בבתיהם זה היום השלישי עקב המתיחות הביטחונית הגבוהה, כבישים חסומים, רכבת מושבתת ואלפי ילדים שנאלצים שוב להתמודד עם חרדות שצפות ועולות עם זיכרונות מהעבר. בזמן הזה בוחר ראש הממשלה להראות "דוגמא אישית" מפוארת ולצאת לחופשה בצפון הארץ. במקום לרדת ליישובי הדרום ולהראות הזדהות עם הקושי וההתמודדות המורכבת בחודשי הקיץ- בוחר לפיד להתנתק ולברוח. ההתנשאות של לפיד כלפי תושבי הדרום והפריפריה כבר ארוכת שנים- אבל נראה שכעת הניתוק והיהירות הגיעה לשיא חדש".

"אני קורא לראש הממשלה להתעשת ברגע האחרון, להסתכל למציאות בעיניים ולבטל את החופשה המתוכננת. עדיין לא מאוחר. תושבי הדרום מסתכלים עליך- תציל את הכבוד האחרון שעוד נותר לך כדי שתוכל להסתכל להם בעיניים".

"עוד עצה אחת ממני לסיום – אם תושבי הדרום עדיין טיפה יקרים לליבך- תזמין חופשה בדרום. עוטף עזה הוא אחד מהמקומות היפים בארץ. אני בטוח שליהיא ואתה תוכלו ליהנות שם יותר מכל מקום אחר."

"דבריו של אבו מאזן בזויים ושקריים": גנץ על דברי אבו מאזן • צפו
"די, נחנקנו!": דרעי על עליית המחירים • צפו
סערת "50 השואות": אבו-מאזן על היחס של ישראל לפלסטינים • צפו
"הזוי": יעקב אשר על "התכנית למאבק בהדרת נשים בתח"צ"
"בבחירות נדיר אותה ממשרד התחבורה": אבוטבול על מירב מיכאלי
"נתונים מטורפים, הון שלטון": קרעי על יוקר המחיה • צפו
ביבי על המחירים ששוברים שיאים: "הכל עולה" • צפו
פרשת גלעד קריב: נאום האזהרה מהשחיתות של הרפורמים • צפו
יעקב אשר עקץ את גדעון סער: "המחנה הממלכתי הפך למחנה פליטים" • צפו
בן גביר פותח מפלגה - סמוטריץ׳ נלחץ