סמוטריץ': "אל תאכזבו את הקב״ה"

בהפגנה שהתקיימה הערב מול ביתה של איילת שקד, השתתפו אלפי אנשים בהם חברי הכנסת ואישי ציבור רבים, ומחאו בה על כניסתה הצפויה לממשלת השמאל של בנט ולפיד

סמוטריץ': "אל תאכזבו את הקב״ה" סמוטריץ' בכנס המחאהחבר הכנסת אופיר כץ

הערב התקיימה מחאה עוצמתית מול ביתה של חברת הכנסת איילת שקד מימינה. במסגרת המחאה השתתפו חברי כנסת מהציונות הדתית ומהליכוד ואישי ציבור נגד המהלך של מפלגת ימינה.


בין הנואמים היה יו״ר הציונות הדתית, ח״כ בצלאל סמוטריץ׳ אשר תקף את חברי מפלגת ימינה. סמוטריץ' זעק: "איילת תקשיבי לרוח האת, לאמונה הזאת, לאהבה הזאת. מה יש לך לחפש במקום שאין בו את כל זה. בואי תצאי לאנשים שחיבקו אותך ואת חיבקת אותם. והם פה מצד אחד מאוד מאמינים וחזקים אבל גם מאוד מאוכזבים ומרגישים נבגדים. בואי לכאן ותסתכלי להם בעיניים".


עוד זעם: "איילת תקשיבי, עם ישראל חי. ואסור לך ללכת נגדו ואסור לך ללכת עם האוייבים שלו. תחזרי הביתה. ניר תקשיב. עם ישראל חי. אתה יודע את זה. יש לך כח. יש לך אומץ. יש לך אחריות. עידית תקשיבי. תפילי את זה. את יכולה. אנחנו סומכים עלייך. מאמינים בך".


עוד המשיך בדברים נוקבים עד התהום: "אל תאכזבו אותנו. אל תאכזבו את הקב״ה. אל תאכזבו את עם ישראל. אל תאכזבו את ארץ ישראל".

לסיום אמר סמוטריץ': "אנחנו יוצאים מכאן עם ראש מורם ואמונה גדולה והאמונה הזאת תנצח. האמת תנצח".


בנוסף, ח"כ שלמה קרעי, הליכוד, אמר בהפגנה מול ביתה של איילת שקד: "בנט צודק שהוא האיש הכי שנוא במדינה. כי הוא שיקר כי הוא מוכר את ישראל לערבים, ובעיקר כי אחרי כל זה אין לו בושה. איילת, התנערי מעפר, קומי!".


בנוסף, חבר הכנסת אופיר כץ (ליכוד) אמר בהפגנה מול ביתה של איילת שקד: "זו ההונאה הגדולה ביותר שהייתה כאן, אל תתנו ידכם לממשלת האסון הזו. אתם רואים כביש אחד שיסלל ביהודה ושומרון? מירב מיכאלי בהנאה תבטל את הפיתוח ביהודה ושומרון, יו״ר ועדת הפנים מנסור עבאס יביא את השוטרים ואנשי השב״ס לועדות חקירה צולבות בכנסת על ההתנהלות מול מחבלים. זה מה שמצפה לנו".


עוד אמר: "במקום ניר אורבך החתימו היום את סמי אבו שחאדה ממפלגת תומכי הטרור, לאן עוד נגיע? איילת, ההחלטה הזו תלווה אותך, לא חודש, לא שנה, אלא כל חייך תצטערי על הרגע הזה. זה לא ירפא. מקומך עם הימין".

ח''כ אייכלר: "לעשות שיימינג לראשי הערים שלא רוצים חרדים"
"מתחנן בפני נפתלי בנט - תתיר לי את הנדר ותפתח מה היה בפגישה"
צפו: ח''כ ארבל בפיוט על הממשלה
ח''כ מקלב דורש: דיון עם בנט על תקציב המדינה
ממשלה מיותרת: הקואליציה הקימה 5 וועדות נוספות
דרעי: "הממשלה הזאת מחריבה את ההישגים הגדולים שהבאנו לפריפריה"
נתניהו: "הממשלה מעלה מיסים כדי לתת 50 מיליארד ש״ח למנסור עבאס"
"שם על הכוונת את משפחות ברוכות הילדים, הציבור החרדי ועולם התורה"
אייכלר על ימינה: התרחקו מהרבנים שלהם ונלחמים נגד אותה יהדות נאמנה
בנט לליברמן: מוביל בבטחה את התקציב