ח"כ אזולאי בביקור בשערי צדק: "משבר תקציבי חריף"

חבר ועדת הכספים ח"כ ינון אזולאי בסיור במרכז הרפואי שערי צדק: "לא יעלה על הדעת שבי"ח שמשרת למעלה ממיליון אזרחים יאבק על תקציבו כדי לשרוד"

ח"כ אזולאי בביקור בשערי צדק: "משבר תקציבי חריף" ח

בעקבות דיון שנערך בועדת הכספים בנושא מצוקת בתי החולים הפרטיים, הגיע הבוקר (א) ח"כ ינון אזולאי (ש"ס) לסיור במרכז הרפואי שערי צדק. שם התקבל ע"י הנהלת בית החולים בראשות המנכ"ל עופר מרין וסמנכ"ל הרפואה ד"ר חמי בלומברג. חה"כ סייר במחלקת הקורונה ופגש את הצוותים הרפואיים והסיעודיים העוסקים מדי יום בטיפול מסור בחולים במחלוקות השונות.

מנכ"ל בית החולים פרופ' עופר מרין הציג בפני ח"כ אזולאי את המערך הטיפולי והסיעודי של שערי צדק ואת מערך הטיפול בחולי הקורונה.

מפגש מרגש התקיים במהלך הביקור בין חה"כ אזולאי לבין פרופ' יעקב רואו שטיפל באביו השר אזולאי ז"ל במסירות בשנות מחלתו.

ח

ח"כ אזולאי אמר בסיום הביקור "שמחתי לפגוש הבוקר את הצוות הרפואי המסור של בית החולים שערי צדק, שאמון על בריאותם של החולים אך פועל תחת משבר תקציבי חריף. ההנהלה נאלצת להלחם במגיפה עם מחסור חמור באמצעים, כתוצאה מהזנחה מרובת שנים של מערכת הבריאות הישראלית. מוטלת עלינו החובה להפיק את הלקחים שהמשבר הנוכחי חשף ובאחריותנו להבטיח שאזרחי ישראל מקבלים את הביטחון הבריאותי שמגיע להם".

מנכ"ל שערי צדק, פרופ' עופר מרין ציין במהלך הביקור:

"שערי צדק נמצא כבר מעל 9 חודשים בחזית המאבק בנגיף הקורונה וטיפל עד כה באלפי מטופלים וחולים. שערי צדק נרתם מהיום הראשון למאבק ונוטל חלק משמעותי ברמה הארצית בטיפול בחולים. אני מודה לחה"כ אזולאי על הביקור והתמיכה ועל הרוח הגבית במאבק הצודק לתקצוב שיוויוני של שערי צדק ובתי החולים העצמאיים פרטיים".

לביקור ולסיור התלווו יו"ר סעד ומרפא הרב מוטי פריד וצוותו של חה"כ אזולאי.

חחח
לקראת הסערה: אמצעי בטיחות בבית ובחוץ
קרעו את השמים: 2 יולדות במצב קשה
ח''כ יעקב אשר: זו כיפת הברזל שלנו
"פייזר עושה בישראל ניסוי על בני אדם ללא אישור"
מעל למחצית (58%) סובלים מדיכאון או חרדה
אדלשטיין: "היועמ"ש מנע בדיקת קורונה לשבים מחו"ל"
אסון במחלקת הקורונה: הרך הנולד לא שרד
זהירות: הדלת קטעה את האצבע של הילדה
לאחר מנת חיסון שניה: הרב ישראל לאו חולה בנגיף הקורונה
פינדרוס לשר האוצר: הצל את בתי החולים הציבוריים